Elke laatste zondag in november

ZAKLOOP NISSE

26 NOVEMBER 2017

AFSTANDEN


De Grote Zakloop is een trimloop over de afstand van een halve marathon. Het parcours voert over de prachtige bloemdijken door de Zak van Zuid-Beveland. Het bestaat uit 1 grote ronde en zal exact 21.1 kilometer zijn omdat er een klein extra lusje in het parcours zit. Start en Finish zijn beiden op het dorpsplein in Nisse. In 2000 was de eerste editie waarbij 55 atleten aan de start stonden. Inmiddels is deze halve marathon trimloop uitgegroeid naar 325 deelnemers in 2015.

DSC_4544

De Kleine Zakloop is een trimloop over de afstand van 7,3km. Het parcours voert, net zoals de Grote Zakloop, over de prachtige bloemdijken door de Zak van Zuid-Beveland. Start en Finish is op het dorpsplein in Nisse. In 2000 was de eerste editie waarbij 21 lopers aan de start stonden. Inmiddels is deze trimloop uitgegroeid naar bijna 400 deelnemers in 2015.

DSC_4808

Sinds 2013 staat er ook een jeugdloop op het programma voor kinderen t/m 12 jaar. De afstand van de Mini-Zakloop bedraagt 2.1 kilometer. Alle deelnemers krijgen na afloop een medaille.

DSC00446_1280x817

PARCOURS


GROTE ZAKLOOP - HALVE MARATHON
GROTE ZAKLOOP - HALVE MARATHON
____________________
Bij de Grote Zakloop zijn er verzorgingsposten op 5km, 9km en 16km met water en thee. Op de 16km post is er ook fruit. Bij de finish is er water en bouillon.
KLEINE ZAKLOOP - 7.3 KM
KLEINE ZAKLOOP - 7.3 KM
____________________
Bij de Kleine Zakloop is er alleen verzorging bij de finish in de vorm van water en bouillon.
MINI ZAKLOOP - JEUGDLOOP 2.1 KM
MINI ZAKLOOP - JEUGDLOOP 2.1 KM
____________________
Bij de finish van de Mini-Zakloop is er water en bouillon

INFORMATIE


stopwatch-270×270

11:00 Na-inschrijving geopend
12:30 Start Mini Zakloop
13:00 Start Grote Zakloop
13:15 Start Kleine Zakloop

imageedit_27_3319012224

De inschrijving voor de Zakloop is geopend vanaf 1 september 2017. Het startnummer kan op 26 november vanaf 11:00 uur worden opgehaald in het Dorpshuis van Nisse, gelegen aan het Dorpsplein.

parking-icon-png-32-270×270

In verband met het smalle parcours en de mogelijke overlast voor bewoners is parkeren aan de Paul Krugerstraat en op het dorpsplein niet toegestaan. Parkeren is mogelijk bij G. Bosman transport gelegen aan de Drieweg. Er zijn parkeerwachten aanwezig. Gelieve bij aankomst in Nisse de instructies van de parkeerwachten op te volgen.

dressing room

Omkleden is mogelijk in de kerk op het dorpsplein. Er is helaas geen douche gelegenheid bij de Zakloop. Op het dorpsplein zijn 4 toiletten(dixies) en een urinoirkruis aanwezig evenals toiletten in het dorpshuis.

imageedit_25_5058490313

Voor de eerste drie finishers (M/V) van elke afstand is er een bos bloemen. De prijsuitreiking vindt plaats nadat de eerste drie lopers over de betreffende afstand binnen zijn.

UITSLAGEN


  • WINNAARS

    Jaar Afstand Mannen Vrouwen
    2017 2,1 km Liam Houtekamer Marit Simonse
      7,3 km Ronnie Overgaauw Carolien van de Kreeke
      21,1 km Erwin Harmes Cathy Poppe
           
    2016 2,1 km Koen Steenblok Yara Karelse
      7,3 km Patrick de Vos Rosalien van Elp
      21,1 km Jeroen van Damme Marianne de Kok
           
    2015 2,1 km Stef van Horssen Marit Simonse
      7,3 km Thomas Doesburg Amy van den Broek
      21,1 km Erwin Harmes Carolien van de Kreeke
           
    2014 2,1 km Remco de Baar Jasmijn Geldof
      7,3 km Luuk Wijering Hester Oorschot
      21,1 km Erwin Harmes Anjolie Engels
           
    2013 2,1 km Stijn Lavooij Veerle Smits
      7,3 km Luuk Balkenende Mirjam van Reijen
      21,1 km Tim Pleijte Anjolie Engels
           
    2012 7,3 km Luuk Balkenende Esther Vermue
      21,1 km Erwin Harmes Marianne de Kok
           
    2011 7,3 km Tjitte van de Buijs Annet van de Linde
      21,1 km Remy Vasseur Silvia Verhoeven
           
    2010 7,3 km Ronnie Overgaauw Marianne de Kok
      21 km Remy Vasseur Connie Hage
           
    2009 7,3 km Neal Bouterse Anjolie Engels-Wisse
      21 km Michel Schrier/Wim Nieuwkerk Saskia Goole
           
    2008 7,3 km Lars Paardekoper Esther Vermue
      21 km Harm Sengers Marlies Jongerius
           
    2007 7,3 km Lars Paardekoper Bo Klaassen
      21 km Niels Koole Helmie Ramakers
           
    2006 7,3 km Jesper Francke Marianne de Kok
      21 km Niels Koole Helmie Ramakers
           
    2005 7,3 km Richard Reijnhout Marianne de Kok
      21 km Theo Rabaut Helmie Ramakers
           
    2004 7,2 km Richard Reijnhout Eveline Schipper
      21 km Floris Jan Koole Karin Bastian
           
    2003 7,3 km Gerard Posthuma Nadine de Wilde
      21 km Sepp Vermeulen Sjaan Maartense
           
    2002 7,3 km Erik Cappon Bianca Rietveld
      21 km Niels Koole Chantal Maat
           
    2001 7,3 km Erik Cappon Astrid den Herder
      21 km Alwin Vermeulen Ellie Westerweele
           
    2000 6 km Adrie Faes Ellie Westerweele
      21 km Gerard Posthuma Ellen Berwald

  • UITSLAG 2017

    De resultaten van de Zakloop 2017 zullen in eerste instantie via de site van Chronotrack beschikbaar zijn:

    UITSLAG ZAKLOOP NISSE 2017

    Grote Zakloop:

    Positie Naam Woonplaats Geslacht Netto tijd Startnr
    1 Erwin Harmes Middelburg Man 1:13:32 349
    2 Robbert Meeuwse Kufstein (Aut) Man 1:18:56 140
    3 Laurent van Nieuwenhuijze Krabbendijke Man 1:19:55 153
    4 Wim van Sparrentak Sint Laurens Man 1:20:37 205
    5 Erwin van den Broeke Axel Man 1:20:47 364
    6 Richard van Waardenburg Hellevoetsluis Man 1:21:56 344
    7 Martijn Kox Westdorpe Man 1:23:17 125
    8 Jozias Boone Goes Man 1:24:18 24
    9 Yann Sinke Goes Man 1:24:28 199
    10 Erik Poppe Biggekerke Man 1:24:58 280
    11 Johan Karelse Heinkenszand Man 1:25:38 110
    12 Martijn Blommaert Middelburg Man 1:27:17 20
    13 Rene Traas Kapelle Man 1:27:58 220
    14 Allan van Alten Axel Man 1:28:09 354
    15 Bart Verhaeghe de Naeyer Kapelle Man 1:28:23 224
    16 Jeroen de Nood Middelburg Man 1:28:30 340
    17 Michel de Wee Yerseke Man 1:28:35 253
    18 Lion Baas Vlissingen Man 1:28:39 5
    19 Ramon Hagedoorn Gouda Man 1:28:48 74
    20 Tom Verbeek Kwadendamme Man 1:28:48 223
    21 Berry Simonse Goes Man 1:28:48 198
    22 Rinus van de Woestijne Middelburg Man 1:28:50 260
    23 Erik Cappon Zuidzande Man 1:29:05 34
    24 Geert Waelput Koewacht Man 1:29:05 353
    25 Fred van Es Domburg Man 1:29:14 351
    26 Erwin van Schaik Middelburg Man 1:29:25 190
    27 Martijn de Vries Middelburg Man 1:29:32 245
    28 Dennis Heilbron Grijpskerke Man 1:29:38 78
    29 Richard de Vlieger Goes Man 1:29:56 240
    30 Christian van der Reest Oudelande Man 1:30:42 177
    31 Johan Spruit Kapelle Man 1:31:17 208
    32 Jan-Willem Meeuwse Kwadendamme Man 1:31:24 141
    33 Hanco Adriaanse Aagtekerke Man 1:32:00 3
    34 Patrick Giljam Nieuwerkerk Man 1:32:27 62
    35 Tom de Jonge Bergen op Zoom Man 1:32:39 98
    36 Marco Toussaint Wolphaartsdijk Man 1:32:50 294
    37 Vincent Toutenhoofd Westkapelle Man 1:33:10 217
    38 Rinus Poortvliet Oost-Souburg Man 1:33:14 167
    39 Stefan van de Broeke Axel Man 1:33:33 365
    40 Patrick Vogel Middelburg Man 1:33:38 242
    41 Jasper Ravays Koudekerke Man 1:33:31 176
    42 Robert-jan Provoost Domburg Man 1:34:23 172
    43 Ronald Aarts Schore Man 1:34:16 2
    44 Marco Riemens Ijzendijke Man 1:34:41 322
    45 André Meijers Hoedekenskerke Man 1:34:48 145
    46 Marcel Sommeijer Oost-Souburg Man 1:34:41 203
    47 Ronald Geertse Serooskerke (W) Man 1:34:45 360
    48 Robert Vroon Breskens Man 1:34:55 247
    49 Robin de Vriend Hansweert Man 1:34:44 244
    50 Patrick Kok Vlissingen Man 1:35:02 119
    51 Frans Linders Hoogerheide Man 1:35:11 272
    52 Sjef Goris Middelburg Man 1:35:25 69
    53 Mark Van der Kooij s-Heer Abtskerke Man 1:35:39 121
    54 Michel van Meurs Barendrecht Man 1:36:05 345
    55 Martin Roest Vlissingen Man 1:36:18 271
    56 Stephan Jozwiak Vlissingen Man 1:36:40 106
    57 Frans Claeijs Arosa (Bel) Man 1:36:54 308
    58 Frank Huibregtse Oostkapelle Man 1:36:58 85
    59 Jos van Gisbergen Bergen op Zoom Man 1:37:27 65
    60 Rob de Pagter Ritthem Man 1:37:59 321
    61 Jan de Jager Wolphaartsdijk Man 1:38:24 91
    62 Danmar Dees Goes Man 1:38:34 40
    63 Cathy Poppe Terneuzen Vrouw 1:38:31 168
    64 Leo Bracke Axel Man 1:38:11 27
    65 Yannick Vastenhout Terneuzen Man 1:38:42 313
    66 Jeroen Franssen Vlissingen Man 1:39:02 57
    67 Arjan Van den Berge Ellewoutsdijk Man 1:39:39 12
    68 Sander Pleijte Nisse Man 1:39:08 363
    69 Esther van den Berg Hoogerheide Vrouw 1:40:06 11
    70 Patrick Wardenaar Amersfoort Man 1:40:06 252
    71 Piet Moes Koudekerke Man 1:40:05 282
    72 Ewald Provoost Biggekerke Man 1:40:43 173
    73 Maarten Pouwelse Westkapelle Man 1:40:43 171
    74 Arne den Toonder Ovezande Man 1:40:45 216
    75 Maurice Rentmeester Wolphaartsdijk Man 1:40:52 179
    76 Ko van Damme Kwadendamme Man 1:40:59 38
    77 Co de Feijter Zierikzee Man 1:40:50 269
    78 Gerwin Zondervan Kapelle Man 1:40:43 267
    79 Anita Joziasse Goes Vrouw 1:41:04 105
    80 Niek van Belzen Arnemuiden Man 1:40:57 370
    81 Derk Roelofs Vlissingen Man 1:41:13 183
    82 Piet-Jan Reijnierse Koudekerke Man 1:41:09 178
    83 Gino Dhanis Sint Jansteen Man 1:41:20 355
    84 Gert-Jan Bakker Goes Man 1:41:01 6
    85 Steffen Humer Kattendijke Man 1:41:03 88
    86 Sascha Hagedoorn Rotterdam Man 1:41:41 75
    87 Nico Bertels Colijnsplaat Man 1:41:26 15
    88 Kees van der Heijden Vlissingen Man 1:41:51 77
    89 Tessa Dekker Amsterdam Vrouw 1:42:18 44
    90 Jos Hoebeke Rilland Man 1:42:48 332
    91 Annette Bevelander Rilland Vrouw 1:42:52 16
    92 Frank Sprengers Wolphaartsdijk Man 1:42:56 207
    93 Eric Stevense Goes Man 1:43:10 211
    94 Bouwe Postma Middelburg Man 1:43:22 170
    95 Luyten van den Berg Goes Man 1:43:21 361
    96 Fred van Luijk Kruiningen Man 1:43:21 137
    97 Wies Koekkoek Hulst Man 1:44:07 118
    98 Gertjan Louweret Middelburg Man 1:44:13 134
    99 Leon van Bavinchoven Terneuzen Man 1:44:01 329
    100 Marijn Huibregtsen Westkapelle Man 1:44:15 86
    101 Cees Kooman Steenbergen Man 1:44:36 123
    102 Joop Albronda Middelburg Man 1:44:21 358
    103 Coen de Kaijser Terneuzen Man 1:44:20 314
    104 Wim Wouters Kruiningen Man 1:44:45 264
    105 Mark Bouterse Kapelle Man 1:44:22 25
    106 Henny Strating Kamperland Vrouw 1:44:46 213
    107 Gerrit Spaans Goes Man 1:44:50 204
    108 Rob Jongeneel Middelburg Man 1:44:47 102
    109 Jan-Kees Duvekot Vrouwenpolder Man 1:44:57 343
    110 Martijn Remijn Rosmalen Man 1:45:13 330
    111 Bob Muller Goes Man 1:45:06 310
    112 Mark Frijlink Kloetinge Man 1:44:55 311
    113 Johnny Berk Biezelinge Man 1:44:53 14
    114 Jimmy Verlinde Goes Man 1:45:12 229
    115 Rinus Paardekooper Goes Man 1:45:12 163
    116 Marian Steenblok Heinkenszand Vrouw 1:45:14 210
    117 Ruud Geldof Middelburg Man 1:45:39 59
    118 Coen Dekker Zaamslag Man 1:45:27 42
    119 Christiaan de Vlieger Arnemuiden Man 1:45:26 238
    120 Wilfred Vogelpoel Breda Man 1:45:51 357
    121 Mark Boot Kamperland Man 1:46:06 359
    122 Marc Brandes Middelburg Man 1:46:13 29
    123 Ron Langenus Mechelen (Bel) Man 1:46:06 342
    124 Daniel Walhout Middelburg Man 1:46:24 270
    125 Michiel Bleijenbergh Middelburg Man 1:46:12 348
    126 René Goetheer Wolphaartsdijk Man 1:46:33 68
    127 Claudette Louwerse Middelburg Vrouw 1:46:35 135
    128 Vicky Wiessner Middelburg Vrouw 1:46:38 256
    129 Ron de Wolf Oostkapelle Man 1:46:45 261
    130 Annet van de Kreke Oost-Souburg Vrouw 1:46:37 347
    131 Marco van ’t Westeinde Arnemuiden Man 1:47:00 274
    132 Cindy den Hollander Oost-Souburg Vrouw 1:46:42 82
    133 Jeroen d’Hondt s-Heer Abtskerke Man 1:46:58 366
    134 Kees den Hollander Dreischor Man 1:47:06 309
    135 René Hamelink Zaamslag Man 1:47:10 301
    136 Patrick Harting Koudekerke Man 1:47:36 276
    137 Madelon Dekker Amsterdam Vrouw 1:47:28 43
    138 Marc Overeem Middelburg Man 1:47:46 162
    139 Wim Willems Bassevelde (Bel) Man 1:47:38 352
    140 Jaap Flikweert Nieuwerkerk Man 1:47:58 367
    141 Bert Daane Buttinge Man 1:47:43 36
    142 Marco Olivier Vlissingen Man 1:47:54 160
    143 Michiel van Gils Goes Man 1:47:43 64
    144 Esther Noteboom Heinkenszand Vrouw 1:48:09 159
    145 Edwin Schoe Middelburg Man 1:48:36 192
    146 George Taal Oostkapelle Man 1:48:48 300
    147 Ronald Kooman Vlissingen Man 1:48:34 334
    148 Pieter de Gaaij Middelburg Man 1:48:48 58
    149 Peter Knippers Domburg Man 1:48:59 350
    150 Linda de Groot s-Heerenhoek Vrouw 1:49:03 72
    151 Roland Flipse Koudekerke Man 1:48:58 56
    152 Michiel Rombouts Breda Man 1:48:46 184
    153 Frank van der vorst Halsteren Man 1:49:24 331
    154 Jackie Koole Koudekerke Man 1:49:35 122
    155 André van den Hooven Oost-Souburg Man 1:49:50 84
    156 Mark-Jan Duinkerke Wemeldinge Man 1:50:02 52
    157 Suzanne Van Elsacker Middelburg Vrouw 1:50:04 53
    158 Arno Molenaar Goes Man 1:50:06 152
    159 Wim Tabak Vlissingen Man 1:50:06 214
    160 Suzanne Geschiere Middelburg Vrouw 1:50:48 60
    161 Leon Joosse Middelburg Man 1:50:48 103
    162 Mark Kakes Wolphaartsdijk Man 1:50:35 109
    163 Jan Minnaard Yerseke Man 1:50:53 149
    164 Wim Bommeljé Vlissingen Man 1:50:59 23
    165 Annemiek Verhage Middelburg Vrouw 1:51:15 225
    166 Ricardo Blok Rotterdam Man 1:51:45 19
    167 Mark Weijer Kapelle Man 1:51:36 254
    168 Emma Hermans Middelburg Vrouw 1:51:52 79
    169 Christian Jobse Middelburg Man 1:51:43 97
    170 Nicky Aalders s-Heer Hendrikskinderen Man 1:51:59 1
    171 Danny Ars Ovezande Man 1:51:51 278
    172 Jan Kaan Rilland Man 1:51:34 107
    173 Stefan van den Dries Heinkenszand Man 1:52:01 50
    174 Mark Giljam Bruinisse Man 1:52:07 63
    175 Wendy Wijnstra Kapelle Vrouw 1:52:11 257
    176 Wilko Vermeulen Leiden Man 1:51:51 230
    177 Pieter van der Kolk Vlissingen Man 1:52:17 120
    178 Huig De Kreij Sommelsdijk Man 1:52:33 39
    179 Tim Bitter Heinkenszand Man 1:52:58 17
    180 Evelien Capello s-Heerenhoek Vrouw 1:53:16 33
    181 Lenny Stoutjesdijk Kortgene Man 1:53:09 212
    182 Sjaak Vroonland Lamswaarde Man 1:53:26 248
    183 Enrico Kraak Goes Man 1:53:29 299
    184 Frank Walhout Delft Man 1:53:25 251
    185 Jos van Stee s-Gravenpolder Man 1:53:47 209
    186 Jeroen Loijen Den Hoorn Man 1:53:33 133
    187 Frenk-jan Visser Middelburg Man 1:53:53 237
    188 Bart van Belle Vlissingen Man 1:53:32 8
    189 Yolanda Krombeen Kruiningen Vrouw 1:54:02 127
    190 Jaap Vanderlijke Yerseke Man 1:54:05 268
    191 Frans Vogel Middelburg Man 1:54:00 302
    192 Mireille Huiszoon-la Grand Arnemuiden Vrouw 1:54:14 87
    193 Johan van Gelder Middelburg Man 1:54:29 312
    194 Hans Meesters Bergen op Zoom Man 1:53:57 139
    195 Remko Delfgaauw Zierikzee Man 1:54:11 45
    196 Louis Reijnhout Koudekerke Man 1:54:31 316
    197 Jacco Ros Kapelle Man 1:54:30 185
    198 Leo Hoeks Hoogerheide Man 1:54:30 81
    199 Imo Jongepier Nieuw en Sint Joostland Man 1:54:43 336
    200 Lia Dobbelaar Heinkenszand Vrouw 1:54:41 319
    201 René van Batenburg Roosendaal Man 1:54:53 7
    202 Edwin Israel Middelburg Man 1:55:02 90
    203 Willem Jan Manten s-Gravenpolder Man 1:54:39 93
    204 Eric Van Veen Bergen op Zoom Man 1:54:39 222
    205 Arwin Schot Zierikzee Man 1:55:00 194
    206 Josa Van der Vliet Terneuzen Vrouw 1:55:11 241
    207 Patrick Stokx Heinkenszand Man 1:55:00 324
    208 Jakobus Meulenberg Oudelande Man 1:55:09 148
    209 Kees Geuze Middelburg Man 1:55:30 335
    210 Hans Bouwense Goes Man 1:55:12 26
    211 Marijn Traas Heinkenszand Man 1:55:42 219
    212 Hans Joosse Middelburg Man 1:55:39 104
    213 Sjaak Portegies Middelburg Man 1:56:07 169
    214 Boris Klopmeijer Domburg Man 1:55:54 117
    215 Piet Jobse Koudekerke Man 1:55:58 96
    216 Martijn Ruissen Oud-Sabbinge Man 1:56:02 187
    217 Julie Serrarens Lamswaarde Vrouw 1:56:25 197
    218 Hans Polderman Middelburg Man 1:56:10 165
    219 André Kramer Yerseke Man 1:56:35 317
    220 Theo Jansen Bergen op Zoom Man 1:56:47 94
    221 Jacco Walhout Borsele Man 1:56:49 250
    222 Jan Wagemaker Zonnemaire Man 1:56:50 337
    223 Mark Trimpe Vlissingen Man 1:56:56 306
    224 Kim van Neer Susteren Vrouw 1:57:00 305
    225 Petra Verhulst Westkapelle Vrouw 1:57:18 227
    226 Gertjan Poleij Kruiningen Man 1:57:04 166
    227 Erwin van Riet Middelburg Man 1:57:39 325
    228 Zeger Deroose Knokke-Heist (Bel) Man 1:57:19 46
    229 Barbara Wachters Knokke-Heist (Bel) Vrouw 1:57:20 249
    230 Rob Bourgonje Driewegen Man 1:57:30 304
    231 Hans Minnaard Yerseke Man 1:57:56 307
    232 Jan Dalebout Biezelinge Man 1:57:39 37
    233 Hilde Meulenberg s-Heer Abtskerke Vrouw 1:57:47 147
    234 Jan Murre Vlissingen Man 1:57:43 323
    235 Peter Meijaard Kloetinge Man 1:58:15 143
    236 Emanuela Bracke Axel Vrouw 1:58:34 28
    237 Sylvia Glerum-Witkam Zierikzee Vrouw 1:58:35 66
    238 Peter Kakes Goes Man 1:58:35 108
    239 Pieter Hoeks Hoogerheide Man 1:58:45 80
    240 Kees van den Berk Roosendaal Man 1:59:07 362
    241 Stefan de Nooijer Vlissingen Man 1:59:26 157
    242 Marcel Thelen s-Heer Arendskerke Man 1:59:20 318
    243 Toon de Winter Nisse Man 1:59:11 258
    244 Marian van Dijk Middelburg Vrouw 1:59:32 48
    245 Karin van Noorden Vlissingen Vrouw 1:59:30 158
    246 Bram Brasser Vlissingen Man 1:59:28 31
    247 Rosette Verkaart Vlissingen Vrouw 1:59:22 228
    248 Johan Van de Koppel Kapelle Man 1:59:19 124
    249 Marcel Richard Zoutelande Man 1:59:39 180
    250 Hugo Meeusen Terneuzen Man 1:59:27 315
    251 Jeroen van Hooijdonk Goes Man 1:59:44 83
    252 Jolanda van Pul Bergen op Zoom Vrouw 1:59:53 174
    253 Dennis de Boer Vlissingen Man 1:59:31 21
    254 Monique van de Ketterij Vlissingen Vrouw 1:59:53 112
    255 Daniëlle de Bruijn Vlissingen Vrouw 1:59:54 326
    256 Wim Witte Borssele Man 2:00:01 259
    257 Monique Smulders Middelburg Vrouw 1:59:48 202
    258 Myra Latuheru Middelburg Vrouw 1:59:50 130
    259 Kees van Belzen Ritthem Man 1:59:50 9
    260 Wilko Kleijwegt Hellevoetsluis Man 1:59:56 116
    261 Lotje Buijs Terhole Vrouw 2:00:50 296
    262 Sophie Segers Ter Hole Overall 2:00:51 295
    263 Rainer Zweep Kamperland Man 2:01:00 327
    264 Esther van Sluijs Kloetinge Vrouw 2:01:17 201
    265 Evelien de Wolf-Lievaart Oostkapelle Vrouw 2:01:39 262
    266 Edwin Blok Middelburg Man 2:02:25 18
    267 Charles van der Stam Goes Man 2:02:17 281
    268 Robert de Jonge Kapelle Man 2:02:15 99
    269 Alex Diddens Hoboken (Bel) Man 2:02:57 368
    270 Albert-John Vervorst Roosendaal Man 2:03:05 232
    271 Peter de Bondt Deurne (Bel) Man 2:03:22 369
    272 Femke de Nooijer Vlissingen Vrouw 2:03:50 156
    273 Miranda Weug-Stroo Vlissingen Vrouw 2:03:51 255
    274 Karlijn Plompen Bergen op Zoom Vrouw 2:03:45 164
    275 Kees Griep Kloetinge Man 2:04:16 71
    276 Piet Acda Goes Man 2:04:39 297
    277 Anniek de Rijck-Serrarens Sint Jansteen Vrouw 2:04:41 181
    278 Naomi Priem Heinkenszand Vrouw 2:04:55 328
    279 Edwin Dorrepaal Wemeldinge Man 2:05:03 298
    280 Annemarie Slabbekoorn Etten-Leur Vrouw 2:04:52 200
    281 Guillaume de Jonge Oost-Souburg Man 2:06:15 101
    282 Saskia Dieleman Middelburg Vrouw 2:06:14 333
    283 Roelien Grob-Braber Vlissingen Vrouw 2:07:25 320
    284 Kim Dousi Bergen op Zoom Vrouw 2:07:50 49
    285 René Nijsse Oud-Sabbinge Man 2:07:59 155
    286 Marina Mol s-Heer Abtskerke Vrouw 2:07:59 151
    287 Tessa Moggré Vlissingen Vrouw 2:09:00 341
    288 Job de Greeve Delft Man 2:09:05 70
    289 Christel Vogelpoel Breda Vrouw 2:09:15 356
    290 Jan-Casper van Schagen Goes Man 2:09:00 189
    291 Leonhard van Egeraat Bergen op Zoom Man 2:09:51 273
    292 Sil Traas Vlissingen Vrouw 2:09:33 218
    293 Ton Luteijn Vlissingen Man 2:09:33 138
    294 Debbie Adriaensen Vlissingen Vrouw 2:09:54 4
    295 Ko de Visser Schore Man 2:13:05 236
    296 Ad Schoe Westkapelle Man 2:14:17 193
    297 Martino Harinck Middelburg Man 2:14:54 76
    298 Veroni Meijer Middelburg Vrouw 2:14:54 144
    299 Jordan van Langevelde Kruiningen Man 2:15:00 129
    300 Arie Schout Kloetinge Man 2:15:18 195
    301 Martien Franken Bergen op Zoom Man 2:15:30 303
    302 Henk de Kiewit Kapelle Man 2:16:31 114
    303 Hans Looij Bergen op Zoom Man 2:18:07 346
    304 Robert Blommaert Wolphaartsdijk Man 2:20:23 275
    305 Chantal Schilperoordt Zaamslag Vrouw 2:23:46 191
    306 Judith Schrijver Wolphaartsdijk Vrouw 2:24:45 196
    307 Peter Castel Goes Man 2:24:49 35
    308 Yvonne de Ruijter Vlissingen Vrouw 2:24:45 186
    309 Wolfgang Schäfer Kloetinge Man 2:29:46 188
    310 Michael Klaasse Roosendaal Man 2:36:31 115

     

    Kleine Zakloop: 

    Positie Naam Woonplaats Geslacht Netto tijd Startnr
    1 Ronnie Overgaauw Zoutelande Man 23:33.3 502
    2 Patrick de Vos Kattendijke Man 23:44.2 743
    3 Floris Willeboordse Middelburg Man 24:27.3 426
    4 Wouter Decock Brugge (Bel) Man 24:49.1 409
    5 Boris de Bruijn Kloetinge Man 25:24.8 750
    6 Arjo Verhage Aagtekerke Man 27:04.1 554
    7 Alex Zwolle Heinkenszand Man 27:22.2 507
    8 Sem Bode Biggekerke Man 27:50.6 442
    9 Mohammed El Mecaniqui Heinkenszand Man 28:05.1 730
    10 Kevin Gadeyne Ichtegem (Bel) Man 28:13.4 410
    11 Jeroen Janse Kapelle Man 28:14.0 487
    12 Arjan Kranenburg Oost-Souburg Man 28:21.2 656
    13 Ezra Tolhoek Zierikzee Man 28:32.8 452
    14 Carlos Alvarez Den Haag Man 28:50.1 460
    15 Aarnoud Rijk Heinkenszand Man 28:50.6 516
    16 Thijs Koops Oost-Souburg Man 28:56.2 417
    17 Sjaak Brouwer Vlissingen Man 29:02.9 751
    18 Carolien van de Kreeke Serooskerke (W) Vrouw 29:13.9 655
    19 Yvonne Moerland-Schroevers Yerseke Vrouw 29:18.0 633
    20 Jan-Kees Koole Wolphaartsdijk Man 29:20.4 668
    21 Wiebe Tolman Heinkenszand Man 29:21.6 456
    22 Roy Gijzel s-Heer Arendskerke Man 29:38.3 716
    23 Jos Gabrielse Middelburg Man 29:44.5 504
    24 Gijsbert Elstgeest s-Heerenhoek Man 29:54.3 727
    25 Jeffy Gruze s-Heer Arendskerke Man 29:54.4 406
    26 Alexander De Reu Goes Man 29:57.1 598
    27 Peter van den Pol Ool Man 30:10.4 610
    28 Jurjen Swiers Vlissingen Man 30:20.0 388
    29 Johan de Vlieger Vlissingen Man 30:31.3 545
    30 Maurice Steketee Middelburg Man 30:47.4 572
    31 Astrid den Herder Goes Vrouw 30:58.3 702
    32 Jesper den HollanderVlieger Vlissingen Man 31:13.0 439
    33 Nelleke Baldé Grijpskerke Vrouw 31:43.5 772
    34 Milan Ramer Amsterdam Man 31:12.5 602
    35 Ruben Boutens Middelburg Man 31:51.7 495
    36 Jan van Vaardegem Westkapelle Man 31:57.8 557
    37 Jip van Loenen Vlaardingen Man 32:04.1 643
    38 Bas van Loenen Vlaardingen Man 32:04.8 644
    39 Eric Maartense Breda Man 32:09.0 459
    40 Martje van Dixhoorn Kapelle Vrouw 32:17.1 734
    41 Annet van der Linde Nisse Vrouw 32:24.7 646
    42 Mees Verbrugge Goes Man 32:24.3 420
    43 Tim Kramer s-Heer Hendrikskinderen Man 32:32.1 659
    44 Roos Nieuwdorp Yerseke Vrouw 32:32.7 624
    45 Menno den Dekker Terneuzen Man 32:36.2 741
    46 Jan Joosse Kapelle Man 32:12.7 449
    47 Paul Arends Kloetinge Man 32:52.5 775
    48 Ingrid Koene Yerseke Vrouw 33:27.3 672
    49 Jurre Bannenberg Middelburg Man 33:17.4 770
    50 Jos Put Vlissingen Man 33:15.8 603
    51 Werner Helmich Kapelle Man 33:33.2 408
    52 Hubert van Sabben s-Heer Arendskerke Man 33:45.4 387
    53 Ron Dellebeke Oost-Souburg Man 33:49.1 739
    54 Esther de Koning Heinkenszand Vrouw 34:01.5 669
    55 Ilona Harten Oost-Souburg Man 34:11.8 389
    56 Merijn Knulst Middelburg Man 34:19.8 673
    57 Mariska de Kroo Nieuw en Sint Joosland Vrouw 34:27.1 654
    58 Peter Simons Halsteren Man 34:32.8 396
    59 Jan Klaassen Rucphen Man 34:14.2 676
    60 Youri Elstgeest s-Heerenhoek Man 34:25.0 729
    61 Sjaan Maartense s-Heerenhoek Vrouw 34:05.1 429
    62 Joris van Groningen Goes Man 34:30.5 431
    63 Dries Dijkmans s-Heerenhoek Man 33:53.9 505
    64 André Davidse Middelburg Man 34:23.9 447
    65 Tara Schuilwerve s-Heer Hendrikskinderen Vrouw 34:36.0 580
    66 Marieke van den Pol Arhus (Den) Vrouw 34:34.2 611
    67 Leo Goedegebure s-Heer Arendskerke Man 34:38.7 503
    68 Wim Verburg Goes Man 34:41.9 419
    69 Job van den Pol Arhus (Den) Man 34:38.7 612
    70 Willem Brouwer Middelburg Man 34:41.6 425
    71 Marije Besuijen Middelburg Vrouw 34:47.2 443
    72 Willem Houterman Wolphaartsdijk Man 34:33.6 694
    73 Esmâ Guigui Goes Vrouw 34:53.4 708
    74 Wim Huurman Goes Man 34:58.7 693
    75 Justin De Reu Heinkenszand Man 34:56.9 597
    76 Manfred Meulmeester Netherlands Man 35:08.1 457
    77 Els Gelok Vlissingen Vrouw 34:58.3 720
    78 Harald De Bil Goes Man 34:51.7 761
    79 Martijn de Wilde Goes Man 35:24.0 506
    80 Hanneke Witte Borssele Vrouw 35:42.5 522
    81 Maroeska Ars Goes Vrouw 35:33.0 774
    82 Matthijs Bode Biggekerke Man 35:43.8 441
    83 Adriaan Meeuwsen Kruiningen Man 35:19.0 392
    84 Sven van den Dries Goes Man 35:47.4 731
    85 Anne Remijnse Kapelle Vrouw 35:51.3 383
    86 John Carol Heinkenszand Man 35:54.7 525
    87 Peter Schouwenaar Koudekerke Man 35:54.2 435
    88 Roy Klop Bruinisse Man 35:57.8 674
    89 Marloes Saaman Zoutelande Vrouw 35:56.7 590
    90 Marianne Koster Borssele Vrouw 35:31.8 663
    91 Eric Tissink Zaamslag Man 35:52.1 563
    92 Gerben van Kooten Goes Man 36:00.4 402
    93 Hans Gijzel s-Heer Arendskerke Man 35:45.6 508
    94 Kurt Dingemans Bergen op Zoom Man 35:51.1 413
    95 Wim Roose Goes Man 36:05.1 438
    96 Annemarie van Dijke Goes Vrouw 36:15.4 737
    97 Manuel Hoezen Goes Man 35:54.9 701
    98 Acronius Kramer Goes Man 35:46.9 658
    99 Laura Kramer Goes Vrouw 36:20.1 657
    100 Jochem Schipper Goes Man 36:24.5 584
    101 Jesper Simonse Goes Man 36:25.2 579
    102 Peter van den Dries Heinkenszand Man 36:23.9 732
    103 Vincent Dissen Middelburg Man 36:22.1 735
    104 Remco Davidse Middelburg Man 36:26.4 446
    105 Abco Toutenhoofd Tilburg Man 36:05.4 561
    106 Tim de Munck Kruiningen Man 36:23.0 626
    107 Johan Dekker Middelburg Man 36:19.2 377
    108 Antoinet van Sabben Goes Vrouw 36:47.0 589
    109 Wim de Jonge s-Heer Abtskerke Man 36:15.8 513
    110 Chantal van de Guchte Renesse Vrouw 36:58.3 709
    111 Laurens Jobse Goes Man 36:56.6 685
    112 Michel Wiersma Middelburg Man 36:55.7 533
    113 Arjan Lievense Westkapelle Man 37:04.8 501
    114 Anna Geleijnse Voorburg Vrouw 37:14.7 795
    115 Danny van ’t Westeinde Goes Man 36:58.8 536
    116 Chris van Antwerpen Goes Man 37:05.9 776
    117 Hans Westveer Kruiningen Man 37:01.1 534
    118 Dylan Gillissen Middelburg Man 36:48.9 715
    119 Janneke Verschuure Kruiningen Vrouw 37:20.1 551
    120 Christine Balkenende Goes Vrouw 37:07.9 515
    121 Peter Balkenende Goes Man 37:08.6 514
    122 Piet Verwijs Goes Man 37:32.6 549
    123 Linda Rijk Heinkenszand Vrouw 37:35.5 595
    124 Veerle de Visser Ool Vrouw 37:30.6 547
    125 Debby Elstgeest s-Heerenhoek Vrouw 37:38.2 728
    126 Hugo Neervoort Kapelle Man 37:18.8 625
    127 Wijnand van Zweeden Wilhelminadorp Man 37:31.9 526
    128 Ad Muller Goes Man 37:26.9 628
    129 Corné Haverhals Heinkenszand Man 37:36.3 705
    130 Frank de Rooij Goes Man 37:32.0 592
    131 Bram van Eenennaam Nieuw en Sint Joosland Man 37:40.6 453
    132 Robbin Bickelmeijer s-Heerenhoek Man 37:43.0 763
    133 Remi Mesu Middelburg Man 37:33.1 405
    134 André de Visser Krabbendijke Man 37:43.5 546
    135 Jacquelien Smit Heinkenszand Vrouw 37:50.0 576
    136 Laura van Nijnatten Biggekerke Vrouw 38:02.1 623
    137 Jeroen Govers Goes Man 37:49.1 712
    138 Michel Klippel Wemeldinge Man 37:25.1 403
    139 Bas de Nooijer Biggekerke Man 38:03.7 621
    140 Madeleine Rommers Middelburg Vrouw 37:46.9 593
    141 Kevin Savonije Goes Man 37:50.8 587
    142 Fred Vermeire Het Heem Man 37:55.1 448
    143 Kenneth van Belzen Vlissingen Man 37:42.7 765
    144 Kevin Kuitems Goes Man 37:55.0 432
    145 Manouk Remijn Ovezande Vrouw 37:58.6 599
    146 Bo de Muijnck Heinkenszand Vrouw 37:59.2 629
    147 Michel Vermaat Oost-Souburg Man 38:12.6 440
    148 Stanley Bernardus Goes Man 38:10.7 381
    149 Manon Van Dieren Wilhelminadorp Vrouw 38:23.3 738
    150 William Hoondert Heinkenszand Man 38:19.4 698
    151 Eva Kortsmit Vlissingen Vrouw 38:13.6 664
    152 Kees Traas Kapelle Man 38:30.3 560
    153 Babette de Jong Goes Vrouw 38:22.1 684
    154 Richard Berrevoets Zierikzee Man 38:10.4 764
    155 Robert Bos Heinkenszand Man 38:10.5 755
    156 Lia Verhage Lewedorp Vrouw 38:31.7 555
    157 Rosan Boonman s-Heerenhoek Vrouw 38:33.9 756
    158 Daniëlle Tolman Lewedorp Vrouw 38:14.7 407
    159 Ilse Schoe Heinkenszand Vrouw 38:28.1 582
    160 Roel van Elzakker Hoogerheide Man 38:27.7 415
    161 Joris Jakobsen Krabbendijke Man 38:43.6 92
    162 Dick Hoogesteger Heinkenszand Man 38:48.4 699
    163 Stephan de Muijnck Vlissingen Man 38:19.2 630
    164 Sandra van der Valk Krabbendijke Vrouw 38:30.7 395
    165 Arjan de Vrieze Wolphaartsdijk Man 38:34.6 541
    166 Pelle van Bremen Middelburg Man 38:38.9 753
    167 Marco Wagenaar Goes Man 39:01.5 540
    168 Ilona van Belzen Goes Vrouw 39:01.3 766
    169 Saskia Rooze Biezelinge Vrouw 39:04.9 591
    170 Marco Boogaards Goes Man 39:09.2 757
    171 Erik Drijdijk Middelburg Man 39:02.3 444
    172 Marius Leendertse Kapelle Man 39:14.0 428
    173 Ellie Spaans Goes Vrouw 39:18.4 575
    174 Helma Meeuwse Kwadendamme Vrouw 39:18.3 637
    175 Kees van den Pol Goes Man 39:16.8 609
    176 Silvia Boonman Kloetinge Vrouw 39:17.4 380
    177 Hester de Broekert Koudekerke Vrouw 38:53.1 509
    178 Johanna Brouwer Middelburg Vrouw 39:23.2 752
    179 Gerry Trimpe Middelburg Vrouw 39:34.0 559
    180 Ruud van den Dries Ovezande Man 39:13.2 384
    181 Vera Lagendijk Middelburg Vrouw 39:26.6 652
    182 Patty Franse Kwadendamme Vrouw 39:22.3 723
    183 Tom de Landmeter Middelburg Man 39:13.0 650
    184 Mary Kerkhove Vlissingen Vrouw 39:36.6 677
    185 Anders Ooms Nisse Man 39:39.5 619
    186 Elvira Wondergem Ritthem Vrouw 39:40.0 529
    187 Andrea van Iwaarden Heinkenszand Vrouw 39:51.1 690
    188 Anne-Marie Thomaes Hoofdplaat Vrouw 39:21.7 565
    189 Ann van Samang Brugge (Bel) Vrouw 39:43.6 412
    190 Diederick Stoel Amsterdam Man 39:24.6 434
    191 Miriam Dissen Middelburg Vrouw 39:49.1 736
    192 Ilona de Groote Oost-Souburg Vrouw 39:49.7 73
    193 Egbert Oldenboom Vlissingen Man 40:07.1 394
    194 Marco Traas Oost-Souburg Man 39:51.7 436
    195 Maarten Ennik Kloetinge Man 39:54.2 399
    196 Emilie Danneels Kloetinge Vrouw 39:55.1 400
    197 Jan Ennik Kloetinge Man 39:55.1 398
    198 Ingrid Rijk Goes Vrouw 40:06.7 391
    199 Nicole Versteeg Goes Vrouw 40:17.2 550
    200 Mirella de Kam Middelburg Vrouw 40:13.1 679
    201 Bianca Relyveld s-Heer Arendskerke Vrouw 40:18.1 600
    202 Linda Witte Westkapelle Vrouw 40:16.2 511
    203 Sigrid Jense Middelburg Vrouw 39:54.7 95
    204 Jacqueline de Bondt Goes Vrouw 40:07.2 759
    205 Eric Weijgers Heinkenszand Man 40:22.0 537
    206 Janneke Boutens Middelburg Vrouw 40:41.3 494
    207 Anita Balkenende Kamperland Vrouw 40:22.9 771
    208 Ferdi Geleijnse Voorburg Man 40:30.9 721
    209 Rob de Jonge Kapelle Man 40:19.3 683
    210 David Perquin Kats Man 40:20.7 614
    211 Karin de Rijke Colijnsplaat Vrouw 40:39.8 493
    212 Nicole Henrar Koudekerke Vrouw 40:41.7 421
    213 Sander de Lange Middelburg Man 40:43.8 521
    214 Jolanda Steenbakker Kloetinge Vrouw 40:58.5 574
    215 Ann Fiers Goes Vrouw 41:01.8 427
    216 Nel Verhoeven Ovezande Vrouw 41:06.1 552
    217 Samantha de Rijck Goes Vrouw 40:46.0 596
    218 Bart Brinkman Goes Man 40:39.1 371
    219 Jessica Nagel Middelburg Vrouw 41:04.8 445
    220 Bob den Engelsman Goes Man 40:40.2 372
    221 Simone Courtin Kloetinge Vrouw 41:22.5 747
    222 Sarijke Aerts Middelburg Vrouw 41:25.6 778
    223 Theo Velde Goes Man 40:53.4 556
    224 Miranda de Vries Wissenkerke Vrouw 41:00.8 542
    225 Annelies ’t Hoen-Verschuren Kamperland Vrouw 41:00.8 566
    226 Leonie van der Doe Waarde Vrouw 41:26.1 733
    227 Karin den Dekker Terneuzen Vrouw 41:28.0 740
    228 Nicolle Bierens Kloetinge Vrouw 41:33.4 762
    229 Vivian Geelhoed Havenweg Vrouw 41:33.9 519
    230 Marc van Pul Bergen op Zoom Man 41:08.8 604
    231 Annabel van Pul Bergen op Zoom Vrouw 41:08.9 605
    232 Alies de Meij Ovezande Vrouw 41:29.5 636
    233 Liesbeth Kok Vlissingen Vrouw 41:34.7 671
    234 Stacey Kouwijzer Terneuzen Vrouw 41:27.4 662
    235 Jolanda Kolijn Oost-Souburg Vrouw 41:53.5 670
    236 Sigrid Weijgers Heinkenszand Vrouw 41:42.6 538
    237 Karin van der Weele Nieuwerkerk Vrouw 41:15.5 539
    238 Amanda Plasschaert Heinkenszand Vrouw 41:42.3 613
    239 Eline Bolier Zierikzee Vrouw 41:39.9 760
    240 Tonny van Mulken Breskens Man 41:36.8 450
    241 Lindsey van Batenburg Roosendaal Vrouw 42:00.0 769
    242 Daniëlle van der Jagt Yerseke Vrouw 41:55.2 688
    243 Nick Slabbekoorn s-Heer Hendrikskinderen Man 41:51.2 578
    244 Piet Mosselman Goes Man 41:42.1 390
    245 Amber Toutenhoofd Goes Vrouw 41:38.0 512
    246 Peter Verhaar Wemeldinge Man 41:41.1 404
    247 Dirk Hooijer Wemeldinge Man 41:41.9 401
    248 Tom Adriaensen Vlissingen Man 41:57.3 451
    249 Ronald Wisse Goes Man 42:04.0 532
    250 Andre de Hondt Oost-Souburg Man 41:56.0 700
    251 Buddy van Gorkom Oost-Souburg Man 41:56.6 713
    252 Rineke Groenleer Oud Gastel Vrouw 42:06.9 710
    253 Rian Meertens Vlissingen Vrouw 42:26.3 638
    254 Maarten Adema Goes Man 42:20.0 485
    255 Eva Lindenbergh Goes Vrouw 42:20.7 484
    256 Jolanda van Haveren Oost-Souburg Vrouw 42:27.8 706
    257 Roy den Toonder Middelburg Man 42:27.6 562
    258 Monique van Haveren Koudekerke Vrouw 42:28.4 437
    259 Bianca Morauw Ovezande Vrouw 42:41.1 631
    260 Karien de Meij Ovezande Vrouw 42:37.8 744
    261 Elias den Hollander Oost-Souburg Man 42:19.6 524
    262 Natasja Breijer Serooskerke Vrouw 42:40.1 754
    263 Mirelle van den Bergh Terneuzen Vrouw 42:31.6 13
    264 Wendy van der Vliet Heinkenszand Vrouw 43:04.4 544
    265 Jacqueline Meijers Hoedekenskerke Vrouw 43:16.9 635
    266 Michel l’Abé Vlissingen Man 43:13.7 779
    267 Debbie Hofstra Middelburg Vrouw 43:14.9 454
    268 Tanja Meeuwsen Kruiningen Vrouw 42:57.8 393
    269 Marcel Mohr Kortgene Man 43:12.6 632
    270 Gise Traas s-Heerenhoek Vrouw 42:52.6 499
    271 Inge van Oosten s-Heerenhoek Vrouw 42:53.4 500
    272 Mia van Belle Vlissingen Vrouw 43:26.3 767
    273 Wilma Oosterveld Goes Vrouw 42:58.6 422
    274 Eduard Schipper Goes Man 43:02.3 585
    275 Jeroen Ossewaarde Goes Man 43:03.5 618
    276 Carolien Boonman Wolphaartsdijk Vrouw 43:48.0 483
    277 Janine Lamper Yerseke Vrouw 43:45.6 651
    278 Jan Hamelink Yerseke Man 43:46.2 455
    279 Marijke Moes Koudekerke Vrouw 43:35.8 424
    280 Marleen Hozee Wolphaartsdijk Vrouw 43:47.6 382
    281 Danielle Scheele Nieuw- en Sint Joosland Vrouw 43:34.3 586
    282 Lynn Smith Bergen op Zoom Vrouw 43:32.1 414
    283 Chantal Buuron Woensdrecht Vrouw 43:31.7 376
    284 Carina de Witte Oost Souburg Vrouw 44:04.7 531
    285 René van de Velde Goes Man 43:44.7 397
    286 Gisela Nijsse Oud-Sabbinge Vrouw 43:45.4 622
    287 Diana Jacobsz Heinkenszand Vrouw 43:46.1 689
    288 Jeanine Hoondert Heinkenszand Vrouw 44:08.3 458
    289 Jolanda Zuidhof Heinkenszand Vrouw 44:09.6 527
    290 Corien de Waaij s-Heer Abtskerke Vrouw 44:25.2 742
    291 Nanda Lievense Nieuw- en Sint Joosland Vrouw 44:32.2 647
    292 Ylja van Iwaarden Goes Vrouw 44:25.4 691
    293 Lois van Beijnum Rilland Vrouw 43:58.1 498
    294 Harmen Ganseman Kapelle Man 44:18.0 722
    295 Ron Isaksson Kloetinge Man 44:30.7 692
    296 Wendy Hultermans Hoogerheide Vrouw 44:04.3 375
    297 Diana Piket Woensdrecht Vrouw 44:05.2 379
    298 Wim van de Linde Goes Man 45:05.1 418
    299 Michiel van Santen Nisse Man 44:39.5 588
    300 Marius Weststrate Wemeldinge Man 44:41.8 535
    301 Susanne Briceno Middelburg Vrouw 44:48.1 433
    302 Michela van Stel Goes Vrouw 44:49.7 571
    303 Kristel Filius Amsterdam Vrouw 44:46.7 725
    304 Diana Koopman Krabbendijke Vrouw 44:54.6 523
    305 Nellie van Vossen Wemeldinge Vrouw 45:02.6 543
    306 Anita Peeters Kwadendamme Vrouw 45:18.5 615
    307 Dave Hage Kapelle Man 44:50.5 385
    308 Orlando Fortuin Yerseke Man 45:05.3 724
    309 Jack Burgers Ellewoutsdijk Man 44:53.2 386
    310 Wilma Eversdijk Kapelle Vrouw 45:32.4 726
    311 Rob Nagelkerke Heinkenszand Man 45:01.7 411
    312 Neeltje van Gerven Sommelsdijk Vrouw 45:18.1 718
    313 Wendy Peetermans Goes Vrouw 46:01.3 616
    314 Nicolina Kerkhove Goes Vrouw 45:41.8 678
    315 Miranda Nonnekes Goes Vrouw 45:33.7 423
    316 Mieke Hillebrand Rotterdam Vrouw 45:39.7 496
    317 Corinne Meier Middelburg Vrouw 46:18.4 510
    318 Sandra Claeijs Heinkenszand Vrouw 46:05.2 520
    319 Chantal de Kraker Middelburg Vrouw 46:03.0 661
    320 Tim van der Heijden Middelburg Man 46:02.8 703
    321 Frans Poortvliet Nisse Man 46:01.7 607
    322 Marlies Langeveld Kloetinge Vrouw 46:25.6 649
    323 Corrie Steijn Hoedekenskerke Vrouw 46:07.9 573
    324 Vera Story-Volkers Middelburg Vrouw 46:14.0 570
    325 Petra den Engelsman Goes Vrouw 46:07.3 373
    326 Miriam Baak Oost-Souburg Vrouw 46:34.9 773
    327 Anoeska van de Noort Goes Vrouw 46:33.8 620
    328 Hannie Corbijn Oostkapelle Vrouw 46:43.5 497
    329 Arina Kloet de Oude Scharendijke Vrouw 46:36.2 617
    330 Myrthe Godron-Dijkhuis Breda Vrouw 47:23.6 714
    331 Therese de Leeuw s-Heer Hendrikskinderen Vrouw 47:17.1 648
    332 Monica de Munck Kruiningen Vrouw 47:44.4 627
    333 Richard Houtekamer Wemeldinge Man 48:02.2 695
    334 Linda Houtekamer Nisse Vrouw 48:01.2 696
    335 Marja Jongepier Nieuw en Sint Joostland Vrouw 47:43.8 430
    336 Angélique van Dalen Goes Vrouw 47:42.9 745
    337 Margaretha Lacour Vlissingen Vrouw 48:01.6 653
    338 Marty de Jonge Goes Man 48:17.7 682
    339 Femke Tamminga Goes Vrouw 48:15.9 378
    340 Grace van Campenhout Middelburg Vrouw 48:29.3 748
    341 Ilse Vaane Scharendijke Vrouw 48:17.7 558
    342 Bianca de Rijke Lewedorp Vrouw 48:45.3 594
    343 Marjoleine Kramer Goes Vrouw 48:37.0 660
    344 Chantal Verhoeven s-Gravenpolder Vrouw 48:38.0 553
    345 Mandy de Bruine Goes Vrouw 48:58.0 486
    346 Hilde Aarts Schore Vrouw 49:06.8 780
    347 Cor Toering Wemeldinge Man 49:13.2 374
    348 Paula Meeusen Terneuzen Vrouw 49:28.3 416
    349 Bram Tissink Kapelle Man 49:42.1 564
    350 Coby Hamelink Wilhelminadorp Vrouw 50:07.3 707
    351 Nicole Geuze Goes Vrouw 50:07.7 717
    352 Piet Steketee Borssele Man 50:07.7 518
    353 Addy Steketee Borssele Man 50:09.1 517
    354 Mariska van de Meeberg Wemeldinge Vrouw 50:40.0 639
    355 Sjaak van Hooydonk Rilland Man 52:18.3 697
    356 Manon Wolff Goes Vrouw 52:26.2 530
    357 Jody van Strien-van Boven Yerseke Vrouw 55:05.4 568
    358 Marie-José Janse Goes Vrouw 55:05.1 687

     

    Mini Zakloop:

    Positie Naam Woonplaats Geslacht Netto tijd Startnr
    1 Liam Houtekamer Wemeldinge jongens 09:23.2 792
    2 Marit Simonse Goes meisjes 09:27.7 786
    3 Brigitte de Geus Nisse meisjes 09:35.4 489
    4 Lotte Elstgeest s-Heerenhoek meisjes 10:00.5 796
    5 Yara Karelse Heinkenszand meisjes 10:13.4 490
    6 Luuk in ’t Hout Nisse jongens 10:28.1 794
    7 Elise Mol s-Heer Abtskerke meisjes 11:02.3 789
    8 Milan Wouts Middelburg jongens 11:19.6 782
    9 Liam Leenesonne Kamperland jongens 11:23.7 488
    10 Koen van Santen Nisse jongens 11:24.4 787
    11 Vince Houtekamer Wemeldinge jongens 11:28.9 791
    12 Rody Dees Goes jongens 11:37.5 798
    13 Aloys Kolijn Oost-Souburg jongens 11:41.7 790
    14 Tess Bustraan Goes meisjes 11:57.0 799
    15 Aneirin Driedijk Vlissingen jongens 11:57.2 797
    16 Femke in ’t Hout Nisse meisjes 13:05.3 793
    17 Jet Spruit Nisse meisjes 13:05.6 784
    18 Fien Geelhoed Havenweg meisjes 13:08.8 491
    19 Kaylee Carol Heinkenszand meisjes 13:22.4 492
    20 Colin Wouts Middelburg jongens 13:55.7 781
    21 Marie van den Pol Ool meisjes 14:03.9 788

     

  • UITSLAG 2016

    UITSLAG 2016

    Grote Zakloop            
    Plts Naam Woonplaats/Club Startnr Netto Bruto Geslacht
    1 Jeroen van Damme Roosendaal 273 1:14:02 1:14:02 M
    2 Remy Vasseur Vlissingen 223 1:16:12 1:16:13 M
    3 Laurent van Nieuwenhuijze AV56 (Goes) 160 1:21:11 1:21:12 M
    4 Jesper Francke Koudekerke 72 1:22:20 1:22:20 M
    5 Corné van Belzen Dynamica ADSV (Vlissingen) 9 1:23:17 1:23:20 M
    6 Erik Poppe Dynamica ADSV (Vlissingen) 182 1:23:54 1:23:55 M
    7 Edwin de de jaeger RK HAV (Hulst) 50 1:24:49 1:24:49 M
    8 Marianne de Kok Dynamica ADSV (Vlissingen) 133 1:24:49 1:24:49 F
    9 Peter Metdepenningen Lokeren BE 337 1:25:26 1:25:26 M
    10 Marius Besuijen AV56 (Goes) 10 1:25:39 1:25:40 M
    11 Rutger Kramer AV De Koplopers (Delft) 138 1:26:04 1:26:04 M
    12 Ramon Hagedoorn Gouda 92 1:26:02 1:26:05 M
    13 Jurrit Szarafinski Middelburg 215 1:26:34 1:26:36 M
    14 Erik Kok Dynamica ADSV (Vlissingen) 132 1:26:42 1:26:43 M
    15 Peter van Elsacker Delft 307 1:26:47 1:26:47 M
    16 Johan Karelse AV56 (Goes) 126 1:27:12 1:27:13 M
    17 Eric-paul Boeters Goes 18 1:28:20 1:28:21 M
    18 Wolter Vos Dynamica ADSV (Vlissingen) 249 1:28:28 1:28:28 M
    19 Rene Traas Kapelle 221 1:28:33 1:28:34 M
    20 Dennis Heilbron Dynamica ADSV (Vlissingen) 96 1:28:55 1:28:56 M
    21 Jozias Boone Goes 23 1:29:02 1:29:04 M
    22 Jeroen De Nood Dynamica ADSV (Vlissingen) 163 1:30:04 1:30:06 M
    23 Frank Houweling AV56 (Goes) 103 1:30:02 1:30:13 M
    24 Carolien van de Kreeke Dynamica ADSV (Vlissingen) 139 1:30:14 1:30:15 F
    25 Sjaak Brouwer Dynamica ADSV (Vlissingen) 39 1:30:13 1:30:16 M
    26 Michel Ridderhof Middelburg 321 1:30:47 1:30:48 M
    27 bram verhage Dynamica ADSV (Vlissingen) 232 1:31:57 1:31:59 M
    28 Anton Engels Dynamica ADSV (Vlissingen) 65 1:32:07 1:32:09 M
    29 Rinus van de Woestijne Middelburg 320 1:32:25 1:32:29 M
    30 Daniel Boone Goes 24 1:32:33 1:32:37 M
    31 Erwin van den Broeke Axel 36 1:32:26 1:32:42 M
    32 Jan Joosse Kapelle 122 1:32:40 1:32:43 M
    33 Rinus Poortvliet Dynamica ADSV (Vlissingen) 180 1:32:49 1:32:55 M
    34 Marcel Drijdijk Heinkenszand 63 1:32:51 1:32:55 M
    35 Jan-Willem Meeuwse AV56 (Goes) 150 1:33:18 1:33:20 M
    36 Martijn de Vries Dutch Runners 252 1:33:23 1:33:25 M
    37 Jasper van Delft Middelburg 284 1:33:24 1:33:30 M
    38 Jeroen van de Broeke Terneuzen 282 1:33:33 1:33:33 M
    39 Frans de Jong Goes 329 1:33:30 1:33:35 M
    40 Leendert Van de Ven Gonzales Running Team 227 1:33:38 1:33:40 M
    41 Tom De Jonge Bergen op Zoom 118 1:33:40 1:33:42 M
    42 wim van dijke Vlissingen 55 1:33:42 1:33:52 M
    43 John van Dijke RK HAV (Hulst) 56 1:33:42 1:33:52 M
    44 Marc Blok AV56 (Goes) 16 1:34:03 1:34:03 M
    45 marcel sommeijer Dynamica ADSV (Vlissingen) 206 1:34:02 1:34:09 M
    46 Ivo Kloet Zierikzee 128 1:34:07 1:34:12 M
    47 Erwin van Schaik Gonzales Running Team 194 1:34:25 1:34:27 M
    48 Vincent Toutenhoofd Westkapelle 220 1:34:31 1:34:45 M
    49 Leo Bracke Axel 33 1:35:17 1:35:26 M
    50 Gijsbert Elstgeest AV56 (Goes) 64 1:35:38 1:35:40 M
    51 Marco Toussaint AV56 (Goes) 850 1:35:45 1:35:48 M
    52 Nap Hage Poortvliet 290 1:36:04 1:36:05 M
    53 Manfred Scheiber Domburg 195 1:36:33 1:36:42 M
    54 André Meijers AV56 (Goes) 153 1:36:43 1:36:44 M
    55 Corné Nieuwker Koudekerke 161 1:36:40 1:36:44 M
    56 Stefan Feleus Westkapelle 338 1:36:34 1:36:46 M
    57 Patrick Vogel Middelburg 312 1:36:46 1:36:49 M
    58 Jasper Ravays Koudekerke 187 1:36:52 1:37:02 M
    59 Harry Christiaans AV56 (Goes) 46 1:36:56 1:37:02 M
    60 Ronald Geertse Serooskerke 311 1:36:48 1:37:04 M
    61 Martyn van den Bos Heinkenszand 26 1:36:59 1:37:08 M
    62 Edwin Geluk Heinkenszand 77 1:37:11 1:37:16 M
    63 Gerwin Zondervan Kapelle 268 1:37:17 1:37:23 M
    64 Martin Roest Vlissingen 293 1:37:22 1:37:26 M
    65 sascha Hagedoorn Rotterdam 91 1:37:30 1:37:38 M
    66 Maurice Huijs Bergen op Zoom 301 1:37:33 1:37:44 M
    67 Gertjan Louweret Middelburg 148 1:37:48 1:37:53 M
    68 Jos van Gisbergen Spado (Bergen op Zoom) 82 1:37:44 1:37:55 M
    69 Robert-Jan Provoost Domburg 302 1:37:56 1:37:59 M
    70 Cathy Poppe Terneuzen 309 1:37:58 1:38:07 F
    71 Pascal Eltink Vlissingen 306 1:38:08 1:38:11 M
    72 Stephan van Jozwiak Vlissingen 294 1:38:21 1:38:25 M
    73 Danmar Dees AV56 (Goes) 51 1:38:41 1:39:04 M
    74 johan de vlieger Dynamica ADSV (Vlissingen) 246 1:39:14 1:39:16 M
    75 Geert Jan Jobse Vlissingen 116 1:39:21 1:39:24 M
    76 Marc Wijne Koudekerke 263 1:39:18 1:39:27 M
    77 Jos Janse Middelburg 292 1:39:29 1:39:32 M
    78 Maarten Pouwelse Westkapelle 184 1:39:29 1:39:34 M
    79 ewald provoost Biggekerke 185 1:39:33 1:39:38 M
    80 Yannick Vastenhout Terneuzen 319 1:39:34 1:39:43 M
    81 John Provoost Domburg 323 1:39:41 1:39:44 M
    82 Erik Goedhart Middelburg 83 1:39:46 1:39:56 M
    83 Gert-Jan Bakker AV56 (Goes) 6 1:39:48 1:40:03 M
    84 Marcel Uitterhoeve AV56 (Goes) 222 1:40:06 1:40:10 M
    85 Renske Verbrugge AV56 (Goes) 229 1:41:11 1:41:14 F
    86 William de Jonge Nieuwdorp 281 1:41:09 1:41:14 M
    87 Leuyten van den Berg Goes 324 1:41:07 1:41:26 M
    88 Nicky Aalders ‘s-Heer Hendrikskinderen 1 1:41:36 1:41:43 M
    89 Suzanne Bosschaart Kapelle 27 1:41:25 1:41:47 F
    90 Robin de Vriend Hansweert 250 1:41:32 1:41:50 M
    91 Jan Bostelaar Dynamica ADSV (Vlissingen) 28 1:41:38 1:41:50 M
    92 Patrick Stokx Heinkenszand 211 1:42:02 1:42:10 M
    93 Arno de Rijke ‘s-Gravenpolder 191 1:42:31 1:42:37 M
    94 Ingrid Koene AV56 (Goes) 131 1:42:37 1:42:41 F
    95 jan Theune Zoutelande 218 1:42:28 1:42:41 M
    96 Stefan Mesu Kapelle 154 1:42:44 1:42:49 M
    97 Frank Ocké Oost-Souburg 167 1:42:38 1:42:55 M
    98 Frank Sprengers Wolphaartsdijk 208 1:42:48 1:42:55 M
    99 Wim Tabak Dynamica ADSV (Vlissingen) 216 1:42:44 1:42:57 M
    100 Raoul Beuns AV56 (Goes) 12 1:42:52 1:42:58 M
    101 Bouwe Postma Middelburg 183 1:42:55 1:43:03 M
    102 Annet van de kreke Dynamica ADSV (Vlissingen) 140 1:42:52 1:43:05 F
    103 Pieter-Jan de Baar AV56 (Goes) 4 1:42:46 1:43:08 M
    104 Lion Baas Vlissingen 5 1:43:13 1:43:15 M
    105 Christian Jobse Middelburg 117 1:43:01 1:43:20 M
    106 Hans van Boven AV56 (Goes) 31 1:43:08 1:43:22 M
    107 Job Hoogesteger Kapelle 99 1:43:22 1:43:32 M
    108 Michael Evers Middelburg 67 1:43:19 1:43:36 M
    109 PietJan Reijnierse Dynamica ADSV (Vlissingen) 189 1:43:44 1:43:54 M
    110 Jeroen Verhage Vlissingen 233 1:43:48 1:43:59 M
    111 Rob Jongeneel Middelburg 121 1:43:53 1:44:04 M
    112 Ramon van de Gruiter Goes 340 1:43:47 1:44:09 M
    113 Erwin Clowting Vlissingen 47 1:43:56 1:44:18 M
    114 Sjef Goris Overig 85 1:44:05 1:44:18 M
    115 Marco van het Westeinde AV56 (Goes) 260 1:44:10 1:44:19 M
    116 Pascal Soukup Koudekerke 291 1:44:14 1:44:20 M
    117 Kees Geuze Middelburg 339 1:44:12 1:44:23 M
    118 Wim Besuijen Dynamica ADSV (Vlissingen) 11 1:44:23 1:44:28 M
    119 Rick de Smit Goes 298 1:44:23 1:44:30 M
    120 Rob Tulp Oud-Gastel 318 1:44:24 1:44:40 M
    121 Kees den Hollander Dreischor 334 1:44:50 1:45:13 M
    122 Kees van der Heijden Vlissingen 95 1:44:59 1:45:16 M
    123 Ada Geuze Middelburg 80 1:45:13 1:45:17 F
    124 Martino Harinck Middelburg 93 1:46:09 1:46:13 M
    125 Cyril Belfroid Dynamica ADSV (Vlissingen) 7 1:46:03 1:46:20 M
    126 Derk Roest Vlissingen 300 1:46:26 1:46:36 M
    127 Rinus Paardekooper AV56 (Goes) 174 1:46:29 1:46:43 M
    128 Frenk-jan Visser Middelburg 244 1:46:33 1:46:49 M
    129 Rob de Pagter Ritthem 297 1:46:34 1:46:49 M
    130 Jan Krijnsen Goes 141 1:46:28 1:46:55 M
    131 Marco van den Boogaard Goes 21 1:46:28 1:46:55 M
    132 Ruud Geldof Dynamica ADSV (Vlissingen) 76 1:46:45 1:46:56 M
    133 Henny Strating AV56 (Goes) 213 1:47:12 1:47:19 F
    134 Gerrit Spaans AV56 (Goes) 207 1:47:14 1:47:20 M
    135 Peter Knippers Domburg 322 1:47:55 1:48:03 M
    136 Arne den Toonder AV56 (Goes) 219 1:48:08 1:48:19 M
    137 Frans Kolijn Oost-Souburg 134 1:48:15 1:48:26 M
    138 Erik de Bruine AV56 (Goes) 42 1:48:24 1:48:42 M
    139 Martijn Dirkx Kapelle 60 1:48:26 1:48:43 M
    140 Marc van Opstal Wemeldinge 171 1:48:30 1:48:50 M
    141 Willem Brouwer Middelburg 40 1:48:52 1:49:11 M
    142 Arjan Breugem Bergen op Zoom 288 1:49:16 1:49:37 M
    143 Johan Spruit Kapelle 209 1:49:32 1:49:38 M
    144 Jan Schot Middelburg 283 1:49:40 1:49:52 M
    145 Corina van de Wege AV Scheldesport (Terneuzen) 258 1:49:48 1:49:56 F
    146 Wim Dingemanse Gonzales Running Team 59 1:49:52 1:49:59 M
    147 Suzanne Geschiere Dynamica ADSV (Vlissingen) 78 1:49:52 1:49:59 F
    148 Roxanne Voermans Zierikzee 248 1:49:28 1:50:00 F
    149 Herman Abbink AV56 (Goes) 270 1:49:37 1:50:00 M
    150 Raoul van den Hoven Middelburg 104 1:50:03 1:50:15 M
    151 Marcel Schoon Vlissingen 197 1:50:04 1:50:22 M
    152 Peter Meijaard Kloetinge 151 1:50:05 1:50:24 M
    153 Sjaak Vroonland Lamswaarde 254 1:50:09 1:50:26 M
    153 Esther de Koning Heinkenszand 135 1:50:28 1:50:34 F
    154 André van den Hooven Oost-Souburg 295 1:50:20 1:50:34 M
    155 John De Kraker Kapelle 137 1:50:20 1:50:36 M
    156 Frank van Boxtel Dynamica ADSV (Vlissingen) 32 1:50:24 1:50:37 M
    157 Edwin Walhout Middelburg 255 1:50:30 1:50:41 M
    158 Marco van der Knaap Vlissingen 129 1:50:33 1:50:43 M
    159 Michiel Bleijenbergh Middelburg 331 1:50:34 1:50:49 M
    160 Arno Poleij Kruiningen 179 1:50:43 1:50:54 M
    161 Iris Vermue WAV Tartlétos (Wageningen) 239 1:50:45 1:51:00 F
    162 Koen Vercoulen Vught 230 1:50:50 1:51:06 M
    163 Ben van der Linden Gonzales Running Team 144 1:50:49 1:51:07 M
    164 Gijs van Hout Middelburg 102 1:51:17 1:51:25 M
    165 Marco Dingemanse Gonzales Running Team 58 1:51:56 1:51:58 M
    166 Danny Ars Ovezande 3 1:51:42 1:51:58 M
    167 Wenda Verstraate Gonzales Running Team 242 1:51:57 1:51:59 F
    168 Martin Francke Middelburg 71 1:51:52 1:52:03 M
    169 Kees Kloosterman Wolphaartsdijk 285 1:52:05 1:52:24 M
    170 Jan de Reu Middelburg 272 1:51:06 1:51:28 M
    171 Richard Klap Goes 343 1:51:24 1:51:48 M
    172 André van Dalen Lewedorp 296 1:51:59 1:52:25 M
    173 Jurgen Philipsen Middelburg 176 1:52:16 1:52:25 M
    174 Cindy den Hollander Oost-Souburg 98 1:52:16 1:52:31 F
    175 Jeroen Loijen Den Hoorn 146 1:52:28 1:52:41 M
    176 Gert0Jan Marinisse Oost-Souburg 310 1:52:41 1:52:45 M
    177 Frank Oudshoorn Bergen op Zoom 172 1:52:35 1:52:51 M
    178 Mark Kakes AV56 (Goes) 125 1:52:39 1:52:51 M
    179 Frank Walhout Delft 256 1:52:51 1:53:05 M
    180 Pieter Moelker Kloetinge 157 1:52:56 1:53:07 M
    181 Sjoerd Reijne Goes 287 1:53:10 1:53:30 M
    182 Martin Kievits Zierikzee 330 1:53:34 1:53:34 M
    183 Pieter de Gaaij Middelburg 75 1:53:42 1:53:42 M
    184 Steffen Humer AV56 (Goes) 111 1:53:34 1:53:49 M
    185 Johan Quist Middelburg 186 1:53:56 1:53:58 M
    186 Connie Hage Poortvliet 289 1:54:00 1:54:02 F
    187 Jean-Pierre de Keijzer Goes 342 1:53:40 1:54:04 M
    188 Patrick Hartng Koudekerke 94 1:53:56 1:54:19 M
    189 Dianka Zuiderwijk AV56 (Goes) 269 1:54:16 1:54:20 F
    190 Wietse Sluimer Zonnemaire 202 1:54:20 1:54:33 M
    191 Remko Delfgaauw Zierikzee 52 1:54:09 1:54:41 M
    192 Rob Bourgonje AV56 (Goes) 30 1:54:29 1:54:51 M
    193 Linda Goense Ovezande 275 1:54:49 1:54:54 F
    194 Daphne Groefsema Ellewoutsdijk 336 1:54:56 1:54:58 F
    195 Hugo Meeuwsen Terneuzen 344 1:55:10 1:55:10 M
    196 Leon Reijnhoudt Koudekerke 314 1:55:16 1:55:24 M
    197 Karin van Noorden Vlissingen 165 1:55:14 1:55:28 F
    198 Edwin Blok Middelburg 17 1:55:12 1:55:29 M
    199 Josa Van der Vliet AV Scheldesport (Terneuzen) 247 1:55:37 1:55:45 F
    200 Jos van Stee ‘s-Gravenpolder 210 1:55:38 1:55:46 M
    201 Eric Van Veen Spado (Bergen op Zoom) 224 1:55:26 1:55:47 M
    202 William Hoondert Heinkenszand 101 1:55:45 1:55:53 M
    203 Marga de Bree Spado (Bergen op Zoom) 35 1:55:31 1:55:54 F
    204 Angela Goedman Zoutelande 84 1:55:47 1:56:07 F
    205 Petra Verhulst Westkapelle 335 1:55:45 1:56:10 M
    206 Lia Dobbelaar Heinkenszand 61 1:56:00 1:56:11 F
    207 John Jansen Lewedorp 114 1:56:02 1:56:11 M
    208 Rene Musters Putte 158 1:55:56 1:56:17 M
    209 Kees van Hooijdonk Ulvenhout 328 1:56:02 1:56:22 M
    210 Gerco Geschiere Nieuwdorp 79 1:56:15 1:56:30 M
    211 Sjors Joosse (Loopgroep Zeeland) Oost-Souburg 123 1:56:30 1:56:36 M
    212 Marcel Richard Zoutelande 190 1:56:32 1:56:36 M
    213 André de Visser AV56 (Goes) 245 1:56:36 1:56:50 M
    214 Bram Brasser Vlissingen 34 1:56:48 1:57:00 M
    215 Frits van BORRENDAM Middelburg 25 1:57:06 1:57:06 M
    216 Arwin Schot Zierikzee 304 1:56:53 1:57:16 M
    217 Sonja Poppe Kamperland 181 1:57:14 1:57:21 F
    218 Mireille Huiszoon-la Grand Arnemuiden 110 1:57:09 1:57:28 F
    219 Annette Bevelander Rilland 13 1:57:11 1:57:35 F
    220 Tim Bitter Heinkenszand 15 1:58:05 1:58:12 M
    221 Ciska Dijkers Zoutelande 57 1:57:53 1:58:13 F
    222 Gertjan Poleij Kruiningen 178 1:58:25 1:58:36 M
    223 Enrico Joziasse Overig 124 1:58:23 1:58:44 M
    224 Tonnie Bish Middelburg 14 1:58:19 1:58:49 F
    225 Evelien Capello AV56 (Goes) 45 1:58:44 1:58:50 F
    226 Jeroen Verbart Ovezande 228 1:58:59 1:59:11 M
    227 John Rommens Woensdrecht 286 1:59:05 1:59:16 M
    228 Marianne Knijff AV Scheldesport (Terneuzen) 130 1:59:34 1:59:42 F
    229 Enno Meijers Middelburg 152 1:59:38 1:59:44 M
    230 Herbert Verhoef Rotterdam 235 1:59:38 1:59:52 M
    231 Jacquelien Smit Heinkenszand 203 1:59:29 1:59:53 F
    232 Henk Werkman Zierikzee 259 1:59:46 2:00:19 M
    233 Wanda Zegers Terneuzen 308 2:00:09 2:00:21 F
    234 Wendy Wijnstra-Slabbekoorn Kapelle 264 2:00:17 2:00:23 F
    235 Ramon Zoeteweij ‘s-Heerenhoek 267 2:00:06 2:00:29 M
    236 Kees van der Sar Middelburg 192 2:00:06 2:00:30 M
    237 Sander De Vries Middelburg 251 2:00:19 2:00:36 M
    238 Eric van der Linden Spado (Bergen op Zoom) 145 2:00:12 2:00:40 M
    239 Frans Vogel Middelburg 332 2:00:23 2:00:43 M
    240 André Davidse  Middelburg 333 2:00:22 2:00:43 M
    241 Henk van der Zande Spado (Bergen op Zoom) 266 2:00:21 2:00:49 M
    242 jan dalebout biezelinge 48 2:00:50 2:01:11 M
    243 René Moerland Yerseke 299 2:01:08 2:01:20 M
    244 Peter Vermue AV56 (Goes) 240 2:00:55 2:01:22 M
    245 wim govers Kwadendamme 86 2:01:03 2:01:26 M
    246 Liduine Verschiere Goes 241 2:01:03 2:01:29 F
    247 Marco Olivier Vlissingen 169 2:01:04 2:01:32 M
    248 Rosette Verkaart Vlissingen 236 2:01:05 2:01:32 F
    249 Kees van Belzen Ritthem 8 2:01:18 2:01:36 M
    250 Sigrid Jense Middelburg 115 2:01:21 2:01:36 F
    251 Karlijn Suijk Biggekerke 214 2:01:35 2:01:41 F
    252 Peter Verburg Goes 303 2:01:32 2:01:42 M
    253 Nadia Wijkhuijs Biggekerke 262 2:01:36 2:01:42 F
    254 Tim de Vrind ‘s-Gravenhage 253 2:02:24 2:02:32 M
    255 Michel Schouwenaar Kloetinge 199 2:02:22 2:02:45 M
    256 Astrid de Jonge Rotterdam 120 2:02:22 2:02:46 F
    257 Peter Verhaar Wemeldinge 231 2:03:03 2:03:22 M
    258 Dirk Hooijer Wemeldinge 100 2:03:03 2:03:23 M
    259 dorien van impelen Middelburg 112 2:03:11 2:03:35 F
    260 Ferry Tadema Gonzales Running Team 217 2:03:06 2:03:38 M
    261 Jack Gillissen Middelburg 81 2:04:25 2:04:54 M
    262 Imo Jongepier Nieuw en St Joostland 316 2:04:27 2:04:57 M
    263 Ellen Vis Spado (Bergen op Zoom) 243 2:04:33 2:05:00 F
    264 Marion van der Velde Spado (Bergen op Zoom) 226 2:04:33 2:05:01 F
    265 Jeroen Paijmans Nieuwdorp 325 2:05:16 2:05:28 M
    266 Michiel Broos Overig 37 2:05:20 2:05:33 M
    267 jan davidse Oost-Souburg 49 2:05:21 2:05:45 M
    268 Kees Griep Kloetinge 89 2:05:28 2:05:57 M
    269 Sandra van der Valk Krabbendijke 274 2:05:39 2:06:05 F
    270 Femke de Nooijer Vlissingen 164 2:05:44 2:06:07 F
    271 Leo Francke Oostkapelle 73 2:06:26 2:06:38 M
    272 Johan Dieleman Oost-Souburg 53 2:07:32 2:07:49 M
    273 Sofia de Keijzer Rotterdam 341 2:07:50 2:08:17 F
    274 Wil Oudshoorn Goes 173 2:08:27 2:08:33 M
    275 Saskia Smolenaers Terhole 205 2:09:48 2:10:06 F
    276 Raf Diedens Itegem BE 280 2:11:00 2:11:31 M
    277 Joeri van de Gender Herentals BE 276 2:11:02 2:11:31 M
    278 Nathalie Wijns Bouvel BE 278 2:11:00 2:11:31  
    279 jef Dierckx Herentals BE 279 2:11:00 2:11:31 M
    280 Petra Smout Bouwel BE 277 2:11:00 2:11:31 F
    281 Ron Openneer Arnemuiden 170 2:11:33 2:11:58 M
    282 Carlien Nijdam Westkapelle 162 2:12:35 2:13:02 F
    283 Frederiek Huiszoon Middelburg 109 2:12:39 2:13:08 F
    284 Maritza Wandel-op ’t Hof Renesse 257 2:13:18 2:13:36 F
    285 Jean-Pierre Maas Overig 149 2:13:31 2:13:49 M
    286 Tessa Maggré Vlissingen 326 2:13:40 2:14:08 F
    287 Eveline Scheers Vlissingen 327 2:13:46 2:14:14 F
    288 Jack de Groote AV56 (Goes) 90 2:14:36 2:14:59 M
    289 Elise Fanchamps Westkapelle 69 2:15:17 2:15:42 F
    290 Petra de Reijger Biggekerke 188 2:16:21 2:16:47 F
    291 Ciska de Buck Biggekerke 43 2:16:22 2:16:47 F
    292 Esther Brouwer Overig 38 2:17:11 2:17:29 F
    293 Jacobus Meulenberg AV56 (Goes) 155 2:17:55 2:18:17 M
    294 Patricia van Vredegem Oost-Souburg 317 2:21:11 2:21:37 F
    295 Marcel van Loo Kloetinge 147 2:24:03 2:24:16 M
    296 Wim van Dijk Dynamica ADSV (Vlissingen) 54 2:26:39 2:26:44 M
    297 connie minnaard Goes 156 2:28:52 2:29:23 F
    298 Karina Schot Spado (Bergen op Zoom) 198 2:30:47 2:31:17 F
    299 Jaschenka Nuijten Spado (Bergen op Zoom) 166 2:30:47 2:31:17 F
    300 Henk Kortlever Zierikzee 305 2:33:27 2:33:49 M
    301 Wolfgang Schäfer Kloetinge 193 2:37:18 2:37:39 M
    302 Odette van Dorp Middelburg 62 2:38:43 2:39:07 F
    303 Chantal Boonaerts Beek-Berg en dal 315 2:42:13 2:42:40 F
                 
    Kleine Zakloop            
    Plts Naam Woonplaats/Club Startnr Netto Bruto Geslacht
    1. Patrick de Vos AV56 (Goes) 823 24:09 24:10 M
    2. Kevin Kennis Borgerhout BE 461 24:31 24:32 M
    3. Floris Willeboordse Middelburg 504 26:16 26:17 M
    4. Peter Balkenende AV56 (Goes) 607 26:19 26:20 M
    5. Johnny Hoogerland Kwadendamme 684 26:28 26:30 M
    6. Bart Balkenende AV56 (Goes) 608 26:40 26:41 M
    7. Jan Arie de Voogd ‘s-Gravenpolder 822 27:01 27:02 M
    8. Arjo Verhage Dynamica ADSV (Vlissingen) 811 27:30 27:31 M
    9. Chris Steenbakker ‘s-Heerenhoek 483 27:40 27:41 M
    10. JanKees Koole AV56 (Goes) 705 28:12 28:15 M
    11. Arnoud Rijk AV56 (Goes) 762 28:13 28:20 M
    12. Danny de Leeuw AV56 (Goes) 717 28:28 28:31 M
    13. Rini Bruggeman AV56 (Goes) 853 28:58 29:00 M
    14. Wiebe Tolman Heinkenszand 456 29:04 29:07 M
    15. Ruben Boutens Middelburg 628 29:08 29:09 M
    16. Berry Simonse AV56 (Goes) 773 29:07 29:10 M
    17. Peter de Winter Eindhoven 479 29:14 29:17 M
    18. Marcel Traas ‘s-Heerenhoek 484 29:24 29:26 M
    19. Baris Akbay Nisse 600 29:43 29:44 M
    20. Kevin Gideonse Nijmegen 667 29:48 29:50 M
    21. Tom Verbeek AV56 (Goes) 805 30:14 30:16 M
    22. Alexander de Reu Goes 458 30:36 30:40 M
    23. Wim Wouters AV56 (Goes) 842 30:42 30:45 M
    24. Jan van Vaardegem Westkapelle 798 30:58 31:00 M
    25. Rien de Wilde AV56 (Goes) 832 31:14 31:17 M
    26. Martijn Lavooij AV56 (Goes) 716 31:26 31:29 M
    27. Rosalien van Elp Nijmegen 657 31:42 31:43 F
    28. Paul Arends AV56 (Goes) 602 31:42 31:48 M
    29. Jos Put Vlissingen 485 31:56 32:02 M
    30. Rob Eversdijk Lewedorp 661 32:06 32:15 M
    31. John Kloet Heinkenszand 457 32:15 32:18 M
    32. John Overweel Dynamica ADSV (Vlissingen) 751 32:14 32:19 M
    33. Mees Verbrugge AV56 (Goes) 809 32:29 32:30 M
    34. Linda de Groot ‘s-Heerenhoek 672 32:27 32:34 F
    35. Rob van Gerven Rotterdam 491 32:33 32:37 M
    36. Jip van Loenen Vlaardingen 721 32:53 33:02 M
    37. Ipe Verbrugge AV56 (Goes) 808 33:04 33:11 M
    38. Guido Moison Middelburg 735 33:10 33:21 M
    39. Alex Traas ‘s-Heer Arendskerke 796 33:16 33:22 M
    40. Tim de Munck Kruiningen 742 32:59 33:23 M
    41. Marco Kodde Goes 496 33:13 33:24 M
    42. Wim Huurman AV56 (Goes) 691 33:34 33:37 M
    43. Nelleke Baldé Grijpskerke 606 33:36 33:43 F
    44. Piet ovaa Meliskerke 466 33:49 33:54 M
    45. Abco Toutenhoofd Tilburg 794 33:42 34:04 M
    46. Stefan Mansier AV56 (Goes) 725 33:56 34:05 M
    47. René den Toonder AV56 (Goes) 792 34:09 34:16 M
    48. Sjaak Dekker ‘s-Heer Arendskerke 486 34:17 34:17 M
    49. Tom Jonker AV56 (Goes) 696 34:12 34:20 M
    50. Ron Dellebeke Dynamica ADSV (Vlissingen) 650 34:18 34:21 M
    51. Ronald Langenus Mechelen 715 34:14 34:24 M
    52. Remco van Wijk Middelburg 801 34:08 34:30 M
    53. Sjaan Maartense ‘s-Heerenhoek 489 34:14 34:30 F
    54. frans Stols Goes 783 34:21 34:32 M
    55. Acronius Kramer Goes 480 34:27 34:35 M
    56. Esmâ Guigui AV56 (Goes) 674 34:34 34:36 F
    57. Peter Gideonse Kwadendamme 666 34:34 34:36 M
    58. Beau Calberson Goes 505 34:37 34:43 M
    59. Arjan Wiskerke Trim-en Trainingsgroep Weesp 265 34:20 34:43 M
    60. Petra Nieuwkerk Koudekerke 746 34:42 34:48 F
    61. John Carol Heinkenszand 640 34:44 34:48 M
    62. Maurice Steketee Middelburg 780 34:35 34:51 M
    63. Wim Roose Goes 459 34:59 35:09 M
    64. Marian Steenblok AV56 (Goes) 778 35:09 35:12 F
    65. Tonnis van der Tuin AV56 (Goes) 797 34:59 35:14 M
    66. Bas van Loenen Vlaardingen 722 35:05 35:15 M
    67. Marieke van den Pol Nijmegen 755 35:07 35:17 F
    68. Marlou Eckhard AV56 (Goes) 654 35:13 35:17 F
    69. Bram Eenennaam Nieuw- en Sint Joosland 656 34:59 35:19 M
    70. Caroline Veringa Middelburg 454 35:10 35:20 F
    71. Jacco Veerhoek Kruiningen 802 35:24 35:29 M
    72. Eveline de Lange Goes 713 35:29 35:32 F
    73. Wim Witte Borssele 840 35:29 35:37 M
    74. Ruben Wouts Middelburg 843 35:32 35:44 M
    75. Bianca Steijn AV56 (Goes) 779 35:32 35:46 F
    76. Nathalie Dek Kruiningen 649 35:46 35:51 F
    77. Richard Berrevoets Zierikzee 618 35:38 35:53 M
    78. Marga Slot Kloetinge 506 35:53 35:55 F
    79. iris vermeulen Hulst 814 35:48 35:56 F
    80. Marcel van den Berge Zoutelande 616 35:43 35:58 M
    81. Mariska de Kroo Nieuwen St Joostland 494 35:53 36:03 F
    82. Wilfred Besuijen Goes 619 36:01 36:16 M
    83. Piet Verwijs Goes 817 36:12 36:17 M
    84. Anne de Winter Ovezande 834 36:12 36:26 F
    85. Jack van Stel AV56 (Goes) 782 36:11 36:27 M
    86. emma hermans Dynamica ADSV (Vlissingen) 679 36:23 36:29 F
    87. Suzanne Van Elsacker Middelburg 658 36:20 36:34 F
    88. Mette Verbrugge AV56 (Goes) 806 36:31 36:38 F
    89. Gert-Jan Verbrugge AV56 (Goes) 807 36:31 36:38 M
    90. Jolien Kort ‘s-Heer Hendrikskinderen 706 36:15 36:39 F
    91. Sanne de Baar AV56 (Goes) 605 36:40 36:46 F
    92. Kees de Vreede Goes 824 36:39 36:50 M
    93. Fred Peelen ‘s-Gravenpolder 492 36:44 36:51 M
    94. Peter van den Dries AAV 36 (Alphen aan den Rijn) 651 36:46 36:54 M
    95. Julian Sprengers Wolphaartsdijk 776 36:51 36:57 M
    96. Madeleine Rommers Middelburg 767 36:47 37:00 F
    97. Christine Balkenende AV56 (Goes) 609 36:54 37:01 F
    98. Ramon Groen Goes 671 36:58 37:05 M
    99. Izaak de Buck Middelburg 637 36:45 37:06 M
    100. Jan Klaassen Rucphen 701 36:55 37:06 M
    101. Chris van Antwerpen AV56 (Goes) 601 36:53 37:08 M
    102. Ko van Damme AV56 (Goes) 646 37:01 37:15 M
    103. Christl Rozendaal AV56 (Goes) 769 37:09 37:22 F
    104. Carolien Steijn AV56 (Goes) 848 37:09 37:28 F
    105. Jeroen Steenbakker Lewedorp 777 37:19 37:28 M
    106. Esther van Sluijs-Kole AV56 (Goes) 201 37:24 37:28 F
    107. Danny van ’t Westeinde Goes 468 37:12 37:29 M
    108. David de Feijter Goes 662 37:15 37:39 M
    109. Deby Elstgeest AV56 (Goes) 659 37:31 37:41 F
    110. Cees-Jan Berman AV56 (Goes) 846 37:42 37:49 M
    111. Joost Wisse Kapelle 837 37:38 37:51 M
    112. Hans Westveer AV56 (Goes) 830 37:41 37:56 M
    113. Mariska Bunders AV56 (Goes) 639 37:47 37:58 F
    114. Ad van den Berg AV56 (Goes) 615 37:52 38:08 M
    115. Robbin Bickelmeijer ‘s-Heerenhoek 620 37:56 38:14 M
    116. Mirjam van der Heide Nieuwdorp 678 38:10 38:14 F
    117. Frans van der Knaap AV56 (Goes) 703 38:05 38:16 M
    118. Evert Wiskerke Vlissingen 836 37:59 38:20 M
    119. Marcel Astroh Nieuw- en Sint Joosland 604 38:00 38:21 M
    120. Rosan Boonman Goes 627 38:15 38:24 F
    121. Corne Haverhals Heinkenszand 677 38:11 38:28 M
    122. Melvin Wolfe Breda 841 38:21 38:33 M
    123. Brenda Gillesse Vlissingen 495 38:19 38:37 F
    124. Wim Karelse AV56 (Goes) 699 38:30 38:43 M
    125. Jacco de Visser Goes 648 38:40 38:50 M
    126. chantal van de guchte Renesse 673 38:45 38:51 F
    127. Tonny van Mulken Breskens 462 38:41 38:54 M
    128. Maroeska Ars AV56 (Goes) 603 38:53 38:57 F
    129. Lia Verhage Lewedorp 812 38:53 38:59 F
    130. Elsbeth Haasnoot Middelburg 675 38:46 39:00 F
    131. Hilde Meulenberg AV56 (Goes) 731 39:00 39:00 F
    132. René Verhulst AV56 (Goes) 813 39:01 39:04 M
    133. Anne-Marie Thomaes-Buijsse Hoofdplaat 788 38:52 39:09 F
    134. Peter Kuijper Lewedorp 142 39:02 39:11 M
    135. Alex Vermare Kapelle 452 39:12 39:14 M
    136. Marie José Janse AV56 (Goes) 694 39:14 39:19 F
    137. Emanuela Bracke Axel 631 39:10 39:21 F
    138. Tristan Krombeen Kruiningen 711 39:25 39:31 M
    139. Mariëlle Simonse AV56 (Goes) 772 39:33 39:38 F
    140. Joyce de Visser – de Blaaij Zoutelande 821 39:30 39:39 F
    141. Kees Traas Kapelle 795 39:26 39:40 M
    142. Amber Toutenhoofd Goes 793 39:20 39:42 F
    143. Johanna Brouwer Middelburg 632 39:34 39:46 F
    144. Igna becks Gonzales Running Team 610 39:42 39:50 F
    145. Peter Castel AV56 (Goes) 641 39:34 39:53 M
    146. Jolanda Steenbakker AV56 (Goes) 847 39:54 39:54 F
    147. Janneke Boutens Middelburg 629 39:54 39:56 F
    148. Ko de Visser Schore 820 39:47 39:57 M
    149. Jan Kees Wisse Kapelle 838 39:47 39:59 M
    150. Elias den Hollander Oost-Souburg 681 39:49 40:00 M
    151. Cathelijne Moison ‘s-Heerenhoek 734 39:54 40:06 F
    152. Janneke Verschuure Kruiningen 816 39:54 40:10 F
    153. Henk de Kiewit AV56 (Goes) 700 39:55 40:12 M
    154. Saskia Rooze AV56 (Goes) 768 39:54 40:13 F
    155. Nathan Soukup Koudekerke 464 40:06 40:13 M
    156. Daniëlle Tolman lewedorp 474 40:01 40:15 F
    157. Vicky Lockefeir Vlissingen 719 40:01 40:20 F
    158. Ilona van Belzen Goes 614 40:02 40:20 F
    159. Yvonne Griep-Ribbens Hansweert 670 40:17 40:21 F
    160. Rianne Kok Wemeldinge 704 40:08 40:21 F
    161. Barry Gideonse Heinkenszand 665 40:05 40:23 M
    162. Vivian De Buck Middelburg 638 40:16 40:25 F
    163. Cecile Mullaert-Kinds Biervliet 467 40:09 40:27 F
    164. Vivian Geelhoed Nieuwdorp 664 40:15 40:28 F
    165. Wouter de Bruijn AV56 (Goes) 634 40:29 40:33 M
    166. SIlvana Ciarelli AV56 (Goes) 643 40:30 40:37 F
    167. danielle van der jagt Yerseke 693 40:34 40:38 F
    168. Piet Joziasse Nieuw- en Sint Joosland 697 40:18 40:38 M
    169. Corina Mackloet Heinkenszand 724 40:23 40:39 F
    170. Lenie van Kleven avVN 702 40:35 40:41 F
    171. Ingrid Rijk Goes 501 40:26 40:43 F
    172. Yolanda Krombeen Kruiningen 710 40:36 40:43 F
    173. Nico Moes Oost-Souburg 465 40:32 40:45 M
    174. Eugène Louwerse Middelburg 500 40:31 40:46 M
    175. Simon Rijk Wolphaartsdijk 764 40:35 40:46 M
    176. Joke van Hemert Nieuwdorp 488 40:47 41:02 F
    177. Bianca Morauw Ovezande 738 40:49 41:05 F
    178. Corina Cijvat Vlissingen 472 41:09 41:29 F
    179. Leo van Driel Vlissingen 471 41:14 41:31 M
    180. Jolanda Nuijens Kortgene 487 41:22 41:37 F
    181. Marieke Padmoes AV56 (Goes) 753 41:21 41:40 F
    182. Bob den Engelsman Goes 481 41:22 41:41 M
    183. Britt Rijk ‘s-Heer Hendrikskinderen 766 41:19 41:44 F
    184. Bert Brinkman Goes 482 41:28 41:48 M
    185. Kees van de Pol AV56 (Goes) 756 41:40 41:50 M
    186. Rosalie De Graaf Middelburg 669 41:45 41:53 F
    187. Ellie Corbijn Goes 645 41:45 41:54 F
    188. Michel Bleijenberg Overig 622 41:27 41:54 M
    189. Janneke Wiskerke AV56 (Goes) 835 41:43 42:04 F
    190. Gisela Nijsse AV56 (Goes) 747 41:54 42:06 F
    191. Marianne Karman Wemeldinge 478 41:49 42:06 F
    192. Fons Schuitema Vlissingen 497 41:51 42:10 M
    193. andre de hondt Oost-Souburg 682 41:58 42:11 M
    194. Erika Molenaar Koudekerke 736 41:59 42:12 F
    195. Nicolle Bierens AV56 (Goes) 621 42:00 42:13 F
    196. Veroni Meijer Middelburg 727 42:07 42:13 F
    197. Frederiek Westerweel Goes 828 41:52 42:14 F
    198. Roos Westerweel Kattendijke 827 41:54 42:14 F
    199. Wendy Theune Dynamica ADSV (Vlissingen) 787 42:10 42:18 F
    200. Linda Houtekamer Nisse 687 41:53 42:19 F
    201. Richard Houtekamer Wemeldinge 688 41:54 42:20 M
    202. Diana Jacobsz Heinkenszand 692 42:06 42:20 F
    203. Rob van Loenen Vlaardingen 720 42:12 42:24 M
    204. Rinus Vermue Lewedorp 475 42:07 42:24 M
    205. Linda Rijk Heinkenszand 761 42:02 42:26 F
    206. Frans Poortvliet Nisse 758 42:22 42:29 M
    207. Jacqueline Meijers AV56 (Goes) 728 42:32 42:36 F
    208. Agaath Snoep ‘s-Heer Arendskerke 490 42:21 42:37 F
    209. Jacqueline de Bondt Goes 626 42:33 42:40 F
    210. Arie Schout AC TION (Enschede) 771 42:24 42:46 M
    211. Marco Wagenaar Goes 825 42:24 42:47 M
    212. Myriam Baute Terneuzen 469 42:40 42:53 F
    213. Mia van Belle Dynamica ADSV (Vlissingen) 799 42:47 42:55 F
    214. Marijke Moes Dutch Runners 732 42:40 42:57 F
    215. Mientje Drost ‘s-Heer Arendskerke 653 42:43 42:59 F
    216. Hedda Verdam Goes 810 42:36 43:01 F
    217. Jaap Constant Goes 644 42:36 43:01 M
    218. Marina Mol-Krijger AV56 (Goes) 737 42:53 43:05 F
    219. Ann Fiers Goes 470 43:03 43:08 F
    220. Wim van de Linde Goes 473 43:07 43:11 M
    221. Marianne Koster Borssele 707 43:02 43:22 F
    222. Isabelle Sprengers Wolphaartsdijk 775 43:22 43:28 F
    223. Karin Strayer Burgh-Haamstede 784 43:04 43:28 F
    224. Carina Braakman-Koster Middelburg 630 43:13 43:32 F
    225. Buddy van Gorkom Vlissingen 668 43:20 43:33 M
    226. Eva Lindenbergh Goes 507 43:21 43:37 F
    227. Maarten Adema Goes 508 43:21 43:38 M
    228. Annelies de Jonge AV56 (Goes) 695 43:42 43:52 F
    229. Karin Hoogerbrugge AV56 (Goes) 683 43:45 43:55 F
    230. Kelly Polderman Kwadendamme 757 43:47 44:01 F
    231. Tessa Huijbrechts Ovezande 689 43:47 44:01 F
    232. Michela van Stel AV56 (Goes) 781 43:49 44:05 F
    233. nick van eenennaam Nieuw- en Sint Joosland 655 43:51 44:10 M
    234. Eline Bolier Zierikzee 625 43:56 44:11 F
    235. Jos Rijk Heinkenszand 451 44:03 44:29 M
    236. Ilona Visser Kapelle 819 44:08 44:31 F
    237. Jeroen Ossewaarde Goes 750 44:20 44:41 M
    238. Jeanine Hoondert Heinkenszand 509 44:27 44:45 F
    239. stephan de muijnck Vlissingen 740 44:26 44:52 M
    240. Christel van Wingerden Gouda 833 44:25 44:53 F
    241. Jeanne Rijkeboer Middelburg 503 44:40 44:57 F
    242. Sjaak van Hooydonk Rilland 686 45:01 45:02 M
    243. Corrie Steijn Hoedekenskerke 502 44:51 45:14 F
    244. Mandy de Bruine AV56 (Goes) 635 45:18 45:31 F
    245. Mirelle van den Bergh AV Scheldesport (Terneuzen) 617 45:14 45:33 F
    246. Jeanine Witkam ‘s-Heerenhoek 839 45:22 45:34 F
    247. Erica Ten Cate Rilland 786 45:14 45:37 F
    248. Wendy Bruggeman Rilland 633 45:17 45:39 F
    249. Danielle Krijnsen Goes 709 45:20 45:42 F
    250. Lysanne Murre Vlissingen 743 45:35 45:43 F
    251. Sonja Eckhard Vlissingen 498 45:54 46:15 F
    252. Marius Weststrate Wemeldinge 829 46:06 46:15 M
    253. Licille Seuss Vlissingen 493 45:55 46:15 F
    254. Christa Sarneel ‘s-Heer Hendrikskinderen 770 46:14 46:32 F
    255. Renelle De Reghel Mechelen 647 46:22 46:33 F
    256. Wendy Peetermans AV56 (Goes) 754 46:13 46:36 F
    257. Frank Holl Spado (Bergen op Zoom) 680 46:38 47:02 M
    258. Carolien de buck Middelburg 636 46:49 47:10 F
    259. Mariëlle Cevaal Kwadendamme 642 46:55 47:16 F
    260. Linda Beeke Goes 611 47:07 47:19 F
    261. Monica de Munck Kruiningen 741 47:17 47:42 F
    262. Jorine Beenhakker AV56 (Goes) 612 47:23 47:47 F
    263. Judith Menheere AV56 (Goes) 730 47:22 47:47 F
    264. Sara Meijs AV56 (Goes) 729 47:30 47:54 F
    265. Brenda Paauwe Goes 752 47:45 47:57 F
    266. Nico Fierloos Nisse 455 47:49 48:00 M
    267. Elly Broeckaart Terhole 460 47:42 48:03 F
    268. Thérèse de Leeuw ‘s-Heer Hendrikskinder 463 48:35 48:51 F
    269. Margo in ’t Veld AV56 (Goes) 803 49:06 49:23 F
    270. Marja Jongepier Nieuw en St Joostland 477 49:19 49:38 F
    271. Chantal Verhoeven ‘s-Gravenpolder 849 49:24 49:45 F
    272. Irma Zwemer Colijnsplaat 845 49:39 50:00 F
    273. Ilona Rijk Heinkenszand 763 49:37 50:04 F
    274. Bram Tissink AV56 (Goes) 790 50:42 51:04 M
    275. Paula Meeuwsen Terneuzen 499 52:27 52:53 F
    276. Alfons van der Venne Goes 804 54:54 55:21 M
                 
                 
    Mini Zakloop          
    Plts Naam Woonplaats/club Startnr Netto Bruto Geslacht
    1. Koen Steenblok AV56 (Goes) 922 8:49 8:49 M
    2. Tom Dees AV56 (Goes) 908 8:53 8:53 M
    3. Yara Karelse Heinkenszand 930 9:24 9:25 F
    4. Nino van den Berg AV56 (Goes) 902 9:41 9:41 M
    5. Barry van Opstal Wemeldinge 916 9:43 9:43 M
    6. Iza Nijsse Oudelande 933 9:42 9:44 F
    7. Marit Simonse AV56 (Goes) 920 9:55 9:56 F
    8. Brigitte de Geus AV56 (Goes) 910 10:01 10:01 F
    9. Damian Mesie Nisse 928 10:26 10:27 M
    10. Jens Beuns AV56 (Goes) 903 10:27 10:28 M
    11. Milan Wouts Middelburg 923 10:30 10:32 M
    12. Lotte Elstgeest AV56 (Goes) 909 10:36 10:37 F
    13. Jesper Simonse Goes 931 10:40 10:40 M
    14. Luuk in ’t Hout Nisse 911 10:39 10:41 M
    15. Liam Houtekamer Wemeldinge 912 10:40 10:42 M
    16. Fenne Pellaers AV56 (Goes) 917 10:43 10:43 F
    17. Femke van Sluijs AV56 (Goes) 921 10:45 10:46 F
    18. Dylano de Jonge Dynamica ADSV (Vlissingen) 913 10:48 10:49 M
    19. Jesper de Vrieze AV56 (Goes) 926 10:52 10:54 M
    20. Erik Veringa Middelburg 927 10:55 10:57 M
    21. Rody Dees AV56 (Goes) 907 11:01 11:02 M
    22. Elise Mol AV56 (Goes) 925 11:06 11:07 F
    23. Joni Moison ‘s-Heerenhoek 915 11:30 11:31 M
    24. Marly Moison ‘s-Heerenhoek 914 11:30 11:31 F
    25. Tom Akkerman Dynamica ADSV (Vlissingen) 900 11:57 11:58 M
    26. Mees Wisse Oost-Souburg 932 12:01 12:02 M
    27. Jari van den Hooven Oost-Souburg 934 12:01 12:02 M
    28. Chiel Bussink Dynamica ADSV (Vlissingen) 905 12:01 12:03 M
    29. sophie coone Hulst 906 12:37 12:39 F
    30. Colin Wouts Middelburg 924 13:35 13:38 M
    31. Guusje Beuns Goes 904 15:20 15:22 F
    32. Elin Wandel Renesse 929 15:46 15:48 F
    33. Jeremiah Puroja Dynamica ADSV (Vlissingen) 918 18:20 18:23 M
    34. Niek van Belzen Arnemuiden 271 29:50 29:50 M

  • UITSLAG 2015

    Grote Zakloop (21.1km)          
    Place Name Club/City/Country Bib no Net result Gross result Geslacht
    1. Erwin Harmes   347 1:15:02 1:15:03 M
    2. Ralph Wiessner Vlissingen 335 1:19:16 1:19:17 M
    3. Martijn de Kok Heinkenszand 171 1:22:11 1:22:12 M
    4. Peter Balkenende Goes 9 1:22:42 1:22:43 M
    5. Crum van der Linden Vlissingen 197 1:22:57 1:22:57 M
    6. ramon van de grift Vlissingen 100 1:23:19 1:23:19 M
    7. heddie nieuwdorp yerseke 224 1:23:35 1:23:35 M
    8. Erik Poppe Biggekerke 255 1:25:02 1:25:02 M
    9. Joeri Versluis Middelburg 366 1:25:56 1:25:57 M
    10. Sebastiaan Gremmen Nijmegen 98 1:26:30 1:26:33 M
    11. Dieter Staelens Adegem 386 1:26:43 1:26:48 M
    12. Martijn Kox Westdorpe 379 1:27:08 1:27:19 M
    13. Wesley de Booij Middelburg 27 1:28:02 1:28:03 M
    14. Rutger Kramer Den Haag 182 1:28:06 1:28:06 M
    15. Sjaak Brouwer Vlissingen 43 1:28:17 1:28:18 M
    16. Rene Traas Kapelle 298 1:28:32 1:28:33 M
    17. Laurent van Nieuwenhuijze Krabbendijke 225 1:28:36 1:28:37 M
    18. Erik Kok Arnemuiden 170 1:28:37 1:28:40 M
    19. ewald provoost biggekerke 256 1:28:47 1:28:48 M
    20. Frank Houweling Goes 122 1:28:43 1:28:54 M
    21. Adriaan Walhout Middelburg 329 1:29:06 1:29:26 M
    22. John Nieuwenhuize Kloetinge 226 1:29:37 1:29:41 M
    23. Mark Dhuyvetter Biervliet 59 1:29:35 1:29:52 M
    24. Ramon Hagedoorn Gouda 109 1:29:54 1:29:55 M
    25. Johan Karelse Heinkenszand 156 1:29:55 1:29:56 M
    26. jeroen de nood middelburg 230 1:30:20 1:30:24 M
    27. Francois van de Broecke Breskens 39 1:31:54 1:32:08 M
    28. Leo de Bruijn Oostkapelle 363 1:33:07 1:33:11 M
    29. Carolien van de Kreeke Serooskerke 183 1:33:12 1:33:14 V
    30. Leonie Ton Wissenkerke 295 1:33:20 1:33:21 V
    31. Michel Ridderhof Middelburg 262 1:33:23 1:33:31 M
    32. Sander Pleijte Nisse 249 1:33:43 1:33:46 M
    33. Jozias Boone Goes 29 1:33:34 1:33:50 M
    34. Erwin Van Schaik Middelburg 278 1:33:49 1:33:52 M
    35. Bob Lawende Rotterdam 192 1:34:05 1:34:23 M
    36. Marius Boonman Heinkenszand 31 1:34:31 1:34:35 M
    37. Jasper Ravays Koudekerke 258 1:35:41 1:35:57 M
    38. Jeroen Klink Bruinisse 164 1:35:52 1:36:14 M
    39. Erik Maranus Westkapelle 206 1:36:34 1:36:37 M
    40. Jan-Joris Joosse Goes 149 1:35:55 1:36:43 M
    41. Sven Vermeulen Vlissingen 310 1:36:35 1:36:48 M
    42. Niels van Nieuwenhuijzen Utrecht 304 1:36:42 1:36:52 M
    43. Jan Joosse Kapelle 150 1:36:41 1:36:57 M
    44. Michel de Ruijsscher Breskens 272 1:36:58 1:37:12 M
    45. Edwin Geluk Heinkenszand 85 1:37:10 1:37:15 M
    46. Patrick van Iersel Goes 131 1:37:19 1:37:19 M
    47. Johan Kodde Arnemuiden 383 1:37:03 1:37:21 M
    48. Jan de Jager Wolphaartsdijk 136 1:37:18 1:37:23 M
    49. Paola van Gilst Goes 90 1:37:24 1:37:24 V
    50. Rinus Poortvliet Oost-Souburg 254 1:37:06 1:37:25 M
    51. Edwin Klink Bruinisse 163 1:37:07 1:37:30 M
    52. Ruud Mesu Middelburg 215 1:37:29 1:37:34 M
    53. Robin Jonkers Tholen 147 1:37:20 1:37:36 M
    54. Gerwin Zondervan Kapelle 338 1:37:20 1:37:41 M
    55. Marco van den Boogaard Goes 26 1:37:23 1:37:41 M
    56. sascha hagedoorn rotterdam 108 1:37:45 1:37:46 M
    57. gijsber elstgeest s Heerenhoek 74 1:37:39 1:37:50 M
    58. marcel sommeijer oost-souburg 285 1:37:49 1:37:58 M
    59. Peter Dekker Zoutelande 362 1:37:58 1:38:03 M
    60. johan de vlieger vlissingen 317 1:38:07 1:38:08 M
    61. Manfred Scheiber Domburg 367 1:38:19 1:38:32 M
    62. Erik van Belle Vlissingen 381 1:38:13 1:38:33 M
    63. Stefan Mesu Kapelle 214 1:38:17 1:38:38 M
    64. Piet Moes Koudekerke 218 1:38:31 1:38:40 M
    65. Peter Noordijke Goes 233 1:38:39 1:38:50 M
    66. Richard de Vlieger Lewedorp 319 1:38:47 1:38:52 M
    67. Jimmy Blaakman Groede 24 1:38:39 1:38:53 M
    68. Martin Roest Oost-Souburg 268 1:39:03 1:39:03 M
    69. Marcel Uitterhoeve s’Heer Arendskerke 302 1:39:16 1:39:27 M
    70. Marcel Struyk middelburg 292 1:39:14 1:39:39 M
    71. Herman Kuijer Terneuzen 188 1:39:10 1:39:46 M
    72. Stephan Jozwiak Vlissingen 152 1:39:50 1:39:58 M
    73. Nap Hage Poortvliet 364 1:39:55 1:40:01 M
    74. Daniel Boone Goes 28 1:39:51 1:40:08 M
    75. Ruud Fredriks ‘s-Heerenhoek 82 1:40:01 1:40:08 M
    76. Harry Christiaanse Yerseke 48 1:39:57 1:40:11 M
    77. Rene Florussen Terneuzen 81 1:39:39 1:40:13 M
    78. Leon Goor Dordrecht 97 1:40:25 1:40:34 M
    79. seth dijkstra middelburg 64 1:39:50 1:40:39 M
    80. Jos Hoebeke Rilland 356 1:40:02 1:40:47 M
    81. Marcel van Luik Terneuzen 375 1:40:34 1:40:53 M
    82. Foeke Roukema Bruinisse 271 1:40:24 1:40:55 M
    83. Eva Boonman Middelburg 32 1:40:45 1:40:58 V
    84. Adrie van Dalen Lewedorp 346 1:40:23 1:41:24 M
    85. Jurjen Swiers Vlissingen 348 1:41:23 1:41:31 M
    86. Wim Oele Wemeldinge 350 1:40:54 1:41:32 M
    87. Evert Kuijk Terneuzen 189 1:41:42 1:42:18 M
    88. Niek van Belzen Arnemuiden 377 1:42:12 1:42:21 M
    89. Nigel Sandifort ‘s-heer arendskerke 276 1:42:14 1:42:26 M
    90. PietJan Reijnierse Koudekerke 260 1:42:15 1:42:34 M
    91. Jos van Gisbergen Bergen op Zoom 91 1:41:49 1:42:35 M
    92. Denise van Weelden Goes 332 1:42:23 1:42:45 V
    93. Frans Clareijs Brasschaat 385 1:42:48 1:43:09 M
    94. Jens van Nieuwenhuijzen Heinkenszand 341 1:43:01 1:43:12 M
    95. William de Jonge Nieuwdorp 144 1:43:04 1:43:12 M
    96. Lennard van Splunter Hoedekenskerke 287 1:43:25 1:43:30 M
    97. Ronald Geertse Serooskerke 83 1:42:50 1:43:38 M
    98. Niels Wijkhuijs Middelburg 336 1:42:46 1:43:38 M
    99. Irene Koole Zoutelande 176 1:43:24 1:43:39 V
    100. Boris de Bruijn Kloetinge 45 1:42:51 1:43:39 M
    101. Herman Van Oost Halsteren 235 1:43:22 1:43:40 M
    102. Marc de Groote Middelburg 105 1:43:13 1:44:01 M
    103. Ingmar Coppoolse Bruinisse 49 1:43:46 1:44:13 M
    104. Esther van den Berg Hoogerheide 16 1:44:17 1:44:17 V
    105. Marcel de Witte Ritthem 349 1:44:16 1:44:20 M
    106. Raoul Beuns Goes 20 1:44:10 1:44:50 M
    107. Martijn de Vries Middelburg 324 1:44:46 1:44:55 M
    108. Gerard van Nierop Oostkapelle 223 1:44:36 1:44:57 M
    109. Andre Meijers Hoedekenskerke 211 1:44:55 1:44:58 M
    110. patrick giljam Zierikzee 89 1:44:17 1:45:08 M
    111. Marco van ’t Westeinde Arnemuiden 334 1:45:26 1:45:33 M
    112. Erik Goedhart Middelburg 95 1:45:15 1:45:42 M
    113. marc bosch heinkenszand 33 1:45:42 1:45:44 M
    114. Erik Stouten Sirjansland 291 1:44:57 1:45:47 M
    115. Rob de Pagter Ritthem 384 1:44:43 1:45:49 M
    116. Jean-Pierre Nolet Axel 229 1:45:51 1:46:03 M
    117. M. Kemp Bruinisse 158 1:45:37 1:46:03 M
    118. Marian van Dijk Middelburg 62 1:45:53 1:46:04 V
    119. Marcel Adriaanse Middelburg 3 1:46:07 1:46:10 M
    120. Vincent Toutenhoofd Westkapelle 297 1:45:40 1:46:11 M
    121. Marco Toussaint Wolphaartsdijk 296 1:46:09 1:46:12 M
    122. Joep Filius goes 79 1:45:54 1:46:13 M
    123. Kees van der Heijden Vlissingen 116 1:45:48 1:46:14 M
    124. Sjoerd Brouwer Bergen op Zoom 42 1:45:35 1:46:21 M
    125. Albert van der Heijden bergen op zoom 115 1:45:36 1:46:22 M
    126. Koen de Vries Vlissingen 325 1:46:08 1:46:24 M
    127. Jan Bostelaar Westkapelle 34 1:45:50 1:46:26 M
    128. Connie Hage Poortvliet 365 1:46:21 1:46:28 V
    129. Peter Koopman Krabbendijke 178 1:46:21 1:46:32 M
    130. Rudie Grim Heinkenszand 343 1:46:21 1:46:41 M
    131. Ko van Damme Kwadendamme 52 1:46:14 1:46:43 M
    132. annet van de kreke oost-souburg 184 1:46:40 1:46:47 V
    133. Marc Wijne Koudekerke 337 1:46:38 1:46:53 M
    134. Gert Kooiman Middelburg 174 1:46:39 1:46:54 M
    135. Patrick Stokx Heinkenszand 290 1:46:38 1:46:57 M
    136. Roy Klop Bruinisse 167 1:46:36 1:46:59 M
    137. Peter De Waal Middelburg 327 1:46:46 1:47:04 M
    138. Luyten van den Berg Goes 355 1:46:45 1:47:19 M
    139. Gert-Jan Bakker Goes 8 1:46:58 1:47:21 M
    140. Derk Roelofs Vlissingen 267 1:47:00 1:47:24 M
    141. Steffen Humer Kattendijke 129 1:47:03 1:47:28 M
    142. marco de oude Bruinisse 240 1:47:09 1:47:40 M
    143. Leon Bisschops Terneuzen 22 1:47:33 1:48:03 M
    144. Ralph van den Ouden Bruinisse 241 1:47:34 1:48:06 M
    145. Jack de Waal Vlissingen 328 1:47:50 1:48:08 M
    146. Hans Corbijn Oostkapelle 50 1:48:02 1:48:12 M
    147. Eric Jansen Kloetinge 137 1:47:15 1:48:26 M
    148. Eddy van de Pol Grobbendonk 344 1:48:00 1:48:28 M
    149. Ben van der Linden Vlissingen 196 1:47:52 1:48:32 M
    150. Marlies De jong Kapelle 142 1:48:31 1:48:37 V
    151. Jerry de KRIJGER Philippine 185 1:48:13 1:48:43 M
    152. Fred de Bree Zoutelande 38 1:48:03 1:48:50 M
    153. Jan-Willem Huiszoon Arnemuiden 126 1:48:31 1:48:56 M
    154. corne van lomwel Oost-Souburg 200 1:48:36 1:48:56 M
    155. Sicco Jongema Middelburg 145 1:48:55 1:48:57 M
    156. Martijn de Widt Zierikzee 357 1:48:40 1:49:05 M
    157. Ebe Blaauw Terneuzen 360 1:48:41 1:49:18 M
    158. Danny Dijke Oost-Souburg 63 1:49:12 1:49:20 M
    159. Richard Polderdijk Kortgene 252 1:48:57 1:49:22 M
    160. George Hahn Zierikzee 110 1:49:01 1:49:25 M
    161. Dave Louws Sint Laurens 203 1:49:17 1:49:33 M
    162. Willem Biemolt Utrecht 370 1:48:30 1:49:40 M
    163. Karel Kok Driebergen-Rijsenburg 172 1:49:30 1:49:43 M
    164. Maurice Eppings Middelburg 76 1:49:30 1:49:45 M
    165. Alexander Davidse Vlissingen 53 1:49:19 1:49:49 M
    166. Hans Lievense Middelburg 195 1:50:11 1:50:17 M
    167. Johan Godschalk Middelburg 92 1:49:34 1:50:18 M
    168. patrick pielaat terneuzen 246 1:50:04 1:50:20 M
    169. adri koole serooskerke 175 1:49:45 1:50:21 M
    170. matthias Bassie Vlissingen 10 1:49:28 1:50:24 M
    171. Rob Jongeneel Middelburg 146 1:50:06 1:50:28 M
    172. Lion Baas Vlissingen 7 1:50:30 1:50:42 M
    173. Fred Vermeire Breskens 308 1:50:15 1:50:50 M
    174. Cindy den Hollander Oost-Souburg 120 1:50:35 1:51:00 V
    175. Ada Geuze Middelburg 87 1:50:51 1:51:01 V
    176. Willem Huiszoon Middelburg 128 1:51:04 1:51:29 M
    177. George Taal Oostkapelle 293 1:51:22 1:51:33 M
    178. Mariska de Kroo Nieuw- en Sint Joosland 187 1:50:57 1:51:34 V
    179. Ferry Goedhart Oost-Souburg 94 1:50:41 1:51:36 M
    180. Kees Geuze Middelburg 361 1:51:21 1:51:42 M
    181. Corina Lievense Middelburg 194 1:51:41 1:51:48 V
    182. Marian Steenblok Heinkenszand 288 1:51:40 1:51:58 V
    183. René Goetheer Wolphaartsdijk 96 1:51:49 1:52:14 M
    184. Marije Besuijen Middelburg 18 1:51:32 1:52:18 V
    185. Edwin Walhout Middelburg 330 1:51:59 1:52:23 M
    186. Pieter de Gaaij Middelburg 54 1:51:33 1:52:25 M
    187. Roel Kranendonk Middelburg 354 1:51:54 1:52:28 M
    188. Sandra Haazebroek Oost-Souburg 107 1:51:51 1:52:29 V
    189. Ralf Eversen Middelburg 77 1:51:47 1:52:30 M
    190. Kees Verbiest Bergen op Zoom 358 1:51:50 1:52:36 M
    191. Robin Ruitenbeek Bruinisse 273 1:52:23 1:52:54 M
    192. Valesca Lefeber Middelburg 193 1:52:20 1:53:04 V
    193. Wil Oudshoorn Goes 242 1:52:39 1:53:19 M
    194. Jan Schot Middelburg 369 1:52:34 1:53:34 M
    195. John Jansen Lewedorp 378 1:53:42 1:54:06 M
    196. Arno Poleij Kruiningen 253 1:53:18 1:54:10 M
    197. Jacco van Iwaarden Yerseke 135 1:53:25 1:54:17 M
    198. Enrico Kraak Goes 371 1:54:08 1:54:19 M
    199. Danny Ars Ovezande 5 1:53:51 1:54:21 M
    200. Nicky Aalders ‘s-Heer Hendrikskinderen 1 1:54:13 1:54:24 M
    201. Ron de Wolf Oostkapelle 374 1:53:37 1:54:34 M
    202. Marcel Richard Zoutelande 261 1:54:34 1:54:41 M
    203. Matthijs Bode Biggekerke 25 1:54:07 1:54:52 M
    204. Pascal Soukup Koudekerke 286 1:54:41 1:54:58 M
    205. Urbi van Belzen Lewedorp 14 1:54:39 1:55:14 M
    206. Werner Helmich Kapelle 117 1:55:20 1:55:25 M
    207. Jacob Muller Bruinisse 221 1:54:43 1:55:35 M
    208. Natasja Adriaanse Heinkenszand 4 1:55:29 1:55:40 V
    209. Lauran van den Dries Kloosterzande 352 1:56:02 1:56:05 M
    210. Frank van Boxtel Vlissingen 36 1:55:30 1:56:06 M
    211. Erwin Logger Middelburg 199 1:55:41 1:56:08 M
    212. Inge Baart Kloosterzande 351 1:55:55 1:56:15 V
    213. Corina van de Wege Philippine 333 1:55:55 1:56:15 V
    214. Niels van Vliet Vlissingen 320 1:56:10 1:56:20 M
    215. Mark Kakes Wolphaartsdijk 153 1:55:45 1:56:34 M
    216. Sjoerd Reijne Goes 259 1:56:12 1:56:41 M
    217. Linda Goense Ovezande 353 1:56:37 1:56:50 V
    218. Arno de Rijke ‘s-Gravenpolder 264 1:56:22 1:57:17 M
    219. Mireille Huiszoon Arnemuiden 127 1:56:31 1:57:17 V
    220. Jack Klijs Schiedam 161 1:56:23 1:57:27 M
    221. Ad den Dekker Kapelle 57 1:57:03 1:57:39 M
    222. Erwin Dingemanse Kortgene 66 1:57:09 1:57:47 M
    223. Mark Trimpe Vlissingen 300 1:57:26 1:57:58 M
    224. Hugo Meeusen Terneuzen 208 1:57:04 1:58:00 M
    225. Leo Goedegebure ‘s-Heer Arendskerke 93 1:57:24 1:58:03 M
    226. Hans Joosse Middelburg 148 1:57:18 1:58:19 M
    227. Mirjam Kloet ARNEMUIDEN 165 1:57:39 1:58:24 V
    228. Herman Abbink Goes 2 1:57:45 1:58:36 M
    229. Joost Boonman Yerseke 30 1:58:18 1:58:46 M
    230. Kees Kloosterman Wolphaartsdijk 166 1:58:27 1:58:55 M
    231. Tim Bitter Heinkenszand 23 1:58:28 1:58:57 M
    232. Gerco Geschiere Nieuwdorp 86 1:58:37 1:59:00 M
    233. Arenda vd Pas Nieuwdorp 243 1:58:26 1:59:01 V
    234. Kees van Belzen Ritthem 13 1:58:38 1:59:02 M
    235. Dennis Kamerling   155 1:58:52 1:59:12 M
    236. Bram Brasser Vlissingen 37 1:58:42 1:59:15 M
    237. Johan van Gelder Middelburg 372 1:58:31 1:59:28 M
    238. Pieter Hoeks Hoogerheide 119 1:58:31 1:59:28 M
    239. Peter Rotte Middelburg 270 1:59:24 1:59:35 M
    240. Alma Moekotte Amsterdam 217 1:58:41 1:59:36 V
    241. Arthur Stijns Oudelande 289 1:59:24 1:59:38 M
    242. Robert Eerland Oost-Souburg 72 1:59:32 2:00:02 M
    243. Petra Verhuls Westkapelle 382 1:59:37 2:00:12 V
    244. Stanley Bernardus Goes 17 2:00:11 2:00:28 M
    245. Marcel Besuijen Middelburg 19 1:59:55 2:00:42 M
    246. niels kieviet bruinisse 159 1:59:56 2:00:48 M
    247. Toon de Kam Wolphaartsdijk 154 2:00:24 2:00:51 M
    248. Jan Dalebout Biezelinge 51 2:00:13 2:01:13 M
    249. Coen Sander Heinkenszand 275 2:00:26 2:01:25 M
    250. Dick Geijs Nisse 84 2:01:21 2:01:40 M
    251. rini van opijnen bruinisse 238 2:01:11 2:02:03 M
    252. Han Muller Bruinisse 222 2:01:11 2:02:03 M
    253. piet jobse Koudekerke 139 2:01:29 2:02:05 M
    254. Arwin Schot Zierikzee 281 2:01:30 2:02:23 M
    255. Niek Hesp Goes 118 2:01:48 2:02:36 M
    256. Johan van de Koppel Kapelle 179 2:01:41 2:02:41 M
    257. Theo Zoontjens Koudekerke 368 2:02:19 2:02:51 M
    258. Saskia Dieleman Middelburg 376 2:02:19 2:02:51 V
    259. Lia Dobbelaar Heinkenszand 67 2:02:15 2:02:51 V
    260. Jean-Pierre Maas Vlissingen 205 2:02:44 2:03:11 M
    261. John De Kraker Kapelle 181 2:02:40 2:03:11 M
    262. debby elstgeest s Heerenhoek 73 2:03:12 2:03:12 V
    263. José Dierickx Vlissingen 60 2:02:33 2:03:12 M
    264. Rob Bourgonje Driewegen 35 2:02:45 2:03:34 M
    265. Pim van Meegen Goes 207 2:03:23 2:03:39 M
    266. Rebecca de Winter Ovezande 55 2:03:08 2:03:48 V
    267. Enno Meijers Middelburg 212 2:02:51 2:03:52 M
    268. Peter Meijaard Kloetinge 210 2:03:05 2:03:53 M
    269. Franny van Iersel Goes 132 2:03:37 2:04:10 V
    270. Bas Mulder Heinkenszand 220 2:04:26 2:04:40 M
    271. Wim Govers Kwadendamme 373 2:04:36 2:05:02 M
    272. Nathalie Dek Kruiningen 56 2:05:22 2:05:28 V
    273. Jacco Veerhoek Kruiningen 305 2:05:23 2:05:28 M
    274. Marijn Traas Heinkenszand 299 2:05:36 2:05:55 M
    275. Sacha van As Heinkenszand 6 2:06:00 2:06:38 V
    276. Eugéne Louwerse Middelburg 345 2:06:18 2:06:39 M
    277. Sigrid Jense Middelburg 138 2:06:06 2:06:41 V
    278. Susanne Poelman Domburg 251 2:06:32 2:06:45 V
    279. Kees van der Sar MIDDELBURG 277 2:06:07 2:06:50 M
    280. Mandy Lockefeir Nisse 198 2:06:01 2:06:59 V
    281. Marc Harinck Kloetinge 114 2:07:38 2:08:02 M
    282. johan quist middelburg 257 2:07:28 2:08:14 M
    283. Tonnie Bish Middwlburg 21 2:07:29 2:08:34 V
    284. Jakobus Meulenberg Oudelande 216 2:08:52 2:08:52 M
    285. Jurgen Dingemanse Biggekerke 65 2:07:53 2:09:01 M
    286. chris rodermont oost-souburg 266 2:07:59 2:09:07 M
    287. Marian Kil Schiedam 380 2:08:21 2:09:22 V
    288. Willy Lastdrager Middelburg 191 2:09:00 2:09:38 V
    289. Edwin Israel Middelburg 134 2:08:53 2:09:50 M
    290. Femke de Nooijer Vlissingen 232 2:09:24 2:09:58 V
    291. chantal van de Guchte – Kooman renesse 106 2:10:12 2:10:13 V
    292. Jolanda van Horssen Oud-Beijerland 342 2:10:05 2:10:25  
    293. Bart van Belle Oost-Souburg 12 2:10:34 2:10:51 M
    294. Albert-John Vervorst Roosendaal 313 2:10:41 2:10:53 M
    295. Kees Griep Kloetinge 99 2:10:08 2:11:01 M
    296. Mieketrien van Oort ‘s-Heer Hendrikskinderen 234 2:10:09 2:11:02 V
    297. Mirna Openneer ‘s-Heer Abtskerke 237 2:10:17 2:11:04 V
    298. Jack Folkersma Terneuzen 359 2:11:28 2:12:37  
    299. jack de jonge terneuzen 143 2:11:33 2:12:42 M
    300. Gerrie Melse Middelburg 213 2:12:49 2:12:59 M
    301. Ad Schoe Westkapelle 280 2:12:35 2:13:03 M
    302. Michel Tonino Breda 339 2:13:03 2:13:10 M
    303. Marleen Hozee Wolphaartsdijk 123 2:12:44 2:13:26 V
    304. Daphne Groefsema Ellewoutsdijk 101 2:13:55 2:14:07 V
    305. Leo van Driel Vlissingen 70 2:15:36 2:16:13 M
    306. jan de jong Harlingen 141 2:16:58 2:17:41 M
    307. Ilse Kuijpers Middelburg 190 2:18:47 2:19:25 V
    308. Susanne Roose Middelburg 269 2:18:47 2:19:26 V
    309. Ron Openneer Arnemuiden 236 2:19:14 2:19:59 M
    310. Jack de Groote Wilhelminadorp 104 2:19:45 2:20:34 M
    311. Maria Vierthaler Vlissingen 314 2:20:14 2:20:58 V
    312. Peter de Broekert ’s Heer Hendrikskinderen 40 2:21:52 2:22:32 M
    313. Geo Walraad Vlissingen 331 2:22:49 2:23:26 M
    314. Gwen Rijkschroeff Goes 265 2:23:05 2:23:26 M
    315. Simone van Pelt Oost-Souburg 245 2:24:44 2:24:44 V
    316. Patricia van Vredegem Oost-Souburg 323 2:24:45 2:25:23 V
    317. Wim van Dijk Vlissingen 61 2:26:06 2:26:49 M
    318. Henk Kortlever Zierikzee 180 2:27:01 2:27:55 M
    319. Veronica Jansen Bergen op Zoom 340 2:28:19 2:29:04 V
    320. Carola Huffmeijer Bergen op Zoom 124 2:28:19 2:29:04 V
    321. Jan Huffmeijer Bergen op Zoom 125 2:28:19 2:29:05 M
    322. Odette van Dorp Middelburg 69 2:36:33 2:37:39 V
    Kleine Zakloop (7.5km)          
    Place Name Club/City/Country Bib no Net result Gross result Geslacht
    1. Thomas Doesburg Nijmegen 683 24:54 24:54 M
    2. Bezuayehu Petersen Hansweert 854 25:49 25:49 M
    3. Bereket Petersen Hansweert 855 25:50 25:50 M
    4. Patrick de Vos Kattendijke 955 26:01 26:01 M
    5. Erik Cappon Zuidzande 582 26:56 26:57 M
    6. Frenske Eijsermans Nijmegen 690 27:07 27:20 M
    7. Wilco Boogaard Middelburg 642 27:19 27:21 M
    8. Amy van den Broek Breda 654 27:31 27:34 V
    9. Bart Balkenende Goes 624 27:39 27:39 M
    10. Franklin van Anrooij Kapelle 615 27:42 27:44 M
    11. Arjo Verhage Aagtekerke 934 27:46 27:47 M
    12. Chris Steenbakker ‘s-Heerenhoek 898 28:08 28:08 M
    13. Miriam van Reijen Amsterdam 866 28:09 28:10 V
    14. Casper van Sabben Kloetinge 882 28:41 28:45 M
    15. Johan Elenbaas Heinkenszand 691 28:57 28:59 M
    16. Dennis Heilbron Biggekerke 728 29:00 29:00 M
    17. Marianne de Kok Lewedorp 775 29:03 29:03 V
    18. Esther Vermue Lewedorp 943 29:19 29:20 V
    19. Viviën Bouma Nijmegen 651 29:25 29:25 V
    20. Arjan Kranenburg Oost-Souburg 785 29:27 29:27 M
    21. Marcel van den Bosch Boxtel 648 29:35 29:37 M
    22. Johnny Hoogerland Kwadendamme 605 29:49 29:49 M
    23. Tom Verbeek Kwadendamme 926 29:47 29:54 M
    24. Wim Wouters Kruiningen 980 29:56 29:57 M
    25. Jan-Kees Koole Wolphaartsdijk 777 29:53 30:00 M
    26. Wiebe Tolman Heinkenszand 595 30:00 30:03 M
    27. Werner Verhaegen ‘s-Heer Hendrikskinderen 570 30:03 30:05 M
    28. Luc Strating Kamperland 596 30:07 30:10 M
    29. Marcel Traas ‘s-Heerenhoek 915 30:10 30:14 M
    30. Rens Koole Wemeldinge 560 30:11 30:18 M
    31. Janeri Fröberg Nijmegen 709 30:22 30:24 V
    32. Rinus van de Woestijne Middelburg 559 30:32 30:37 M
    33. Annet van der Linde Nisse 801 30:53 30:56 V
    34. Hans Verhaagen Goes 932 30:54 30:56 M
    35. Martijn Lavooij Goes 794 30:57 30:58 M
    36. Peter van den Pol Roermond 856 30:57 30:58 M
    37. Jip van Loenen Vlaardingen 804 31:13 31:16 M
    38. Jan van Vaardegem Westkapelle 920 31:24 31:28 M
    39. Rien de Wilde Wilhelminadorp 971 31:32 31:40 M
    40. John van Nunen Wolphaartsdijk 610 31:34 31:41 M
    41. Jeroen Janse Kapelle 748 31:19 31:41 M
    42. Wout Remijn Kwadendamme 868 31:20 31:46 M
    43. Paul Hoondert Heinkenszand 737 31:51 31:52 M
    44. Bianca De Regt Middelburg 865 31:58 32:00 V
    45. Mees Verbrugge Goes 927 32:01 32:01 M
    46. John Kloet Heinkenszand 594 31:58 32:03 M
    47. Birgen Meynkens Goes 822 32:16 32:17 M
    48. Youri Elstgeest ‘s-Heerenhoek 692 32:13 32:19 M
    49. Joost Polderdijk Goes 858 32:16 32:24 M
    50. Marc Augustijn Heinkenszand 561 32:23 32:32 M
    51. Kees den Hollander Dreischot 578 32:29 32:35 M
    52. Casper Baas Goes 621 32:19 32:39 M
    53. Rian Verstelle Heinkenszand 947 32:30 32:41 V
    54. Chris Veuskens Amsterdam 949 32:41 32:43 M
    55. wim verburg goes 928 32:37 32:45 M
    56. Jaap Smith Baflo 890 32:37 32:46 M
    57. Thomas Mol Breda 598 32:56 32:59 M
    58. Danmar Dees Goes 675 33:00 33:14 M
    59. Antoine Gijzel Kapelle 583 33:12 33:18 M
    60. Jos Put Vlissingen 587 33:02 33:25 M
    61. Co de Feijter Zierikzee 701 33:13 33:28 M
    62. Maurice Steketee Middelburg 901 33:20 33:37 M
    63. Paul van Hoeve Kloetinge 730 32:53 33:43 M
    64. baris akbay Nisse 612 33:58 33:59 M
    65. Henny Strating Kamperland 905 34:04 34:07 V
    66. Benito Bostelaar Middelburg 549 33:41 34:10 M
    67. Jack Smits Oost-Souburg 283 34:12 34:14 M
    68. Jeroen Verbart Ovezande 925 34:12 34:23 M
    69. Arnoud Rijk Heinkenszand 551 33:57 34:24 M
    70. Martin de Regt Goes 864 34:17 34:29 M
    71. Rob Eversdijk Lewedorp 698 33:24 34:32 M
    72. Frans Stols Goes 904 34:28 34:33 M
    73. Paméla Nieuwenhuize Yerseke 835 34:28 34:34 V
    74. Michel Velkers ‘s-Heer Arendskerke 923 34:27 34:34 M
    75. Jannie de Vries Vlissingen 554 34:31 34:38 V
    76. Marike Brusket Wilhelminadorp 46 34:41 34:46 V
    77. Bram Calberson Goes 569 34:53 34:55 M
    78. Sander de Lange Middelburg 791 34:34 34:59 M
    79. Tom Jonker Goes 760 34:45 35:00 M
    80. Martin van Nieulande Nieuw- en Sint Joosland 832 34:31 35:01 M
    81. Marius Dek Goes 676 34:54 35:07 M
    82. Evelien Capello ‘s-Heerenhoek 664 35:01 35:08 V
    83. Vera Geschiere Aagtekerke 716 34:51 35:15 V
    84. Rian de Vlieger Lewedorp 318 35:14 35:20 M
    85. Jan Krijnsen Goes 788 35:03 35:22 M
    86. walter plessius s’-gravenpolder 250 35:21 35:28 M
    87. Karin van Noorden Vlissingen 838 35:26 35:30 V
    88. Bianca Steijn Kwadendamme 899 35:17 35:34 V
    89. Jos VAN STEE ‘s-Gravenpolder 896 35:16 35:35 M
    90. Stefan De Graag Goes 720 35:35 35:38 M
    91. Rian Flikweert Middelburg 80 35:38 35:43 V
    92. Piet Ovaa Meliskerke 848 35:27 35:44 M
    93. Kees de Vreede Goes 956 35:36 35:48 M
    94. Jack van Stel Goes 902 35:44 35:53 M
    95. Stefan Meerman vlissingen 816 35:50 36:00 M
    96. Alec van de Water Yerseke 965 35:21 36:01 M
    97. Willem Houterman Wolphaartsdijk 741 35:10 36:10 M
    98. Nick van Craenenbroeck ‘s-Heerenhoek 670 36:09 36:14 M
    99. Saskia Bom Nijmegen 640 36:16 36:19 V
    100. Jochem Bargeman Middelburg 625 35:56 36:20 M
    101. Rinus Paardekooper Goes 850 35:34 36:20 M
    102. Edwin Sies Alphen aan den Rijn 886 35:17 36:24 M
    103. Sjaak Dekker ‘s-Heer Arendskerke 677 36:06 36:24 M
    104. Ipe Verbrugge Goes 600 35:47 36:27 M
    105. Antoine Goense Goes 718 35:44 36:30 M
    106. Stefan Mansier Goes 811 36:16 36:33 M
    107. suzanne geschiere Middelburg 715 36:21 36:45 V
    108. Tessa Dekker Amsterdam 678 36:27 36:57 V
    109. Bram van Eenennaam nieuw en sint joosland 689 36:37 36:58 M
    110. Sjaan Maartense ‘s-Heerenhoek 579 36:22 37:06 V
    111. Dominique Boonman ‘s-Heer Arendskerke 553 36:15 37:10 M
    112. Stephanie Vermeulen Vlissingen 940 36:54 37:12 V
    113. Adrie de Kraker Kapelle 783 36:41 37:14 M
    114. Vera Hoondert Amsterdam 739 37:14 37:16 V
    115. Jocelyne Vervaet Adegem 548 36:46 37:17 V
    116. Manouk Remijn Ovezande 869 37:05 37:18 V
    117. Esther Noteboom Heinkenszand 841 37:03 37:18 V
    118. Wim de Jonge ‘s-Heer Abtskerke 758 36:42 37:25 M
    119. eddie van der hage s Heer Abtskerke 722 37:04 37:26 M
    120. Guido Moison Middelburg 826 36:19 37:27 M
    121. Sonja Poppe Kamperland 860 37:25 37:28 V
    122. Ivo Krijnsen Hansweert 575 36:52 37:32 M
    123. Bas van Loenen Vlaardingen 803 37:31 37:33 M
    124. Ranco Bogaard Oostburg 637 37:20 37:35 M
    125. Mirjam Van der Heide Nieuwdorp 727 37:25 37:38 V
    126. Veerle Smits KLOETINGE 892 37:37 37:38 V
    127. Maud Pellaers Nisse 853 37:37 37:38 V
    128. Remco van de waart Bergen op zoom 960 37:11 37:42 M
    129. Claudia van Sighem Westkapelle 887 37:15 37:49 V
    130. Remco Paauwe Goes 851 37:20 37:53 M
    131. Frans van der Knaap Goes 771 37:54 38:07 M
    132. Josa van der Vliet Terneuzen 552 37:55 38:10 V
    133. Wouter de Bruijn Goes 659 37:55 38:11 M
    134. Veerle de Visser Roermond 950 38:00 38:13 V
    135. Arden van Oost Kattendijke 846 37:32 38:14 M
    136. Mark de Jonge Ovezande 750 37:52 38:16 M
    137. Eddy Erdtsieck Vlissingen 695 37:38 38:16 M
    138. Monique Rijk goes 875 37:17 38:19 V
    139. Rosette Erdtsieck Vlissingen 696 37:47 38:23 V
    140. Mark Allemekinders Heinkenszand 613 38:08 38:24 V
    141. Kenneth van Belzen Vlissingen 629 38:15 38:25 M
    142. Madeleine Spaeter Middelburg 893 38:06 38:26 V
    143. anouk Filius Heinkenszand 703 38:15 38:27 V
    144. Anne Krijger ‘s-Heer Abtskerke 787 38:14 38:28 V
    145. Ron Brusket Wilhelminadorp 584 38:20 38:28 M
    146. Myriam Baute Terneuzen 609 37:57 38:28 V
    147. Eric De Keijzer Kruiningen 764 37:22 38:33 M
    148. Annemiek Verhage Biggekerke 933 38:26 38:34 V
    149. Stefan van den Dries Heinkenszand 687 38:14 38:36 M
    150. Marinus Willemsen Middelburg 972 37:48 38:39 M
    151. Jeroen Steenbakker Lewedorp 897 37:32 38:40 M
    152. Fans Poortvliet Nisse 859 37:55 38:40 M
    153. Patty Franse Kwadendamme 707 38:28 38:42 V
    154. Hiels Oving MIDDELBURG 849 38:00 38:43 M
    155. Carolien Steijn Kwadendamme 900 37:50 38:43 V
    156. Wim Karelse Schore 763 38:16 38:44 M
    157. rianne kok wemeldinge 774 38:06 38:44 V
    158. Rob Epker Middelburg 75 38:12 38:47 M
    159. Chantal Geus Heinkenszand 717 38:45 38:48 V
    160. Anita Veldhof Kloetinge 922 38:04 38:53 V
    161. ruben walhout oud sabbinge 962 38:03 38:54 M
    162. Mia Eversdijk Kapelle 697 38:27 38:54 V
    163. Piet Verwijs Goes 948 38:32 38:54 M
    164. Jochem Verburg Domburg 929 38:09 38:57 M
    165. Stephanus Bostelaar Middelburg 650 38:28 38:57 M
    166. Leon Vermeulen Wemeldinge 941 38:09 38:58 M
    167. Peter Dobbelaar Heinkenszand 681 38:21 39:01 M
    168. Mette Verbrugge Goes 601 38:24 39:05 V
    169. Gert-Jan Verbrugge Goes 307 38:24 39:06 M
    170. Leo Addink Goes 611 39:00 39:10 M
    171. Edwin Schoe Middelburg 593 38:07 39:13 M
    172. Thijs Terlouw Middelburg 908 38:24 39:15 M
    173. Wendy Wijnstra-Slabbekoorn Kapelle 970 39:01 39:16 V
    174. joos Harinck Koudekerke 113 38:29 39:18 M
    175. Adri Noordijke Zierikzee 839 39:07 39:21 M
    176. Annemieke Hannewijk Heinkenszand 724 38:34 39:22 V
    177. Boy Saija Middelburg 274 38:26 39:26 M
    178. Eva Prevaes Nijmegen 602 38:50 39:32 V
    179. Jeanet Verhaagen Goes 931 39:10 39:32 V
    180. Agnes Filius Goes 704 38:46 39:33 V
    181. Jos Buitendijk Goes 661 39:28 39:36 M
    182. Tim Reijnhout ’s Heer Arendskerke 867 39:35 39:45 M
    183. Andrea van der Heul Middelburg 577 39:01 39:45 V
    184. Linda Rijk Heinkenszand 876 39:42 39:47 V
    185. Gerben van Boven ’s Heer Arendskerke 652 39:38 39:48 M
    186. Hans Westveer Kruiningen 969 39:32 39:53 M
    187. Joey Leijnse Middelburg 795 39:06 39:54 M
    188. Wim Witte Borssele 977 39:14 39:56 M
    189. Cathelijne moison ‘s-Heerenhoek 825 39:55 40:01 V
    190. Elise Stroo Kruiningen 906 39:24 40:02 V
    191. Jacky Dooms Terneuzen 565 40:15 40:18 M
    192. N. Moes Oost-Souburg 585 39:58 40:20 M
    193. Caroline Ganseman goes 711 40:01 40:21 V
    194. Elly Boomman – de Jonge Nieuwdorp 644 39:56 40:25 V
    195. Maroeska Ars Goes 617 39:39 40:28 V
    196. Harry Davidse Serooskerke(W) 672 40:00 40:28 M
    197. Joost Wisse Kapelle 975 40:05 40:32 M
    198. Rob van Loenen Vlaardingen 802 40:21 40:34 M
    199. Richard Berrevoets Zierikzee 631 40:02 40:36 M
    200. Tom Hoezen Eindewege 733 39:39 40:37 M
    201. Manuel Hoezen Eindewege 732 39:40 40:38 M
    202. Lia Verhage Lewedorp 935 40:16 40:38 V
    203. Kees Traas Kapelle 914 40:14 40:40 M
    204. Roy Heijnsdijk Delft 597 39:55 40:41 M
    205. Johan Walpot Bruinisse 963 40:09 40:41 M
    206. Marianne De Jonge Heinkenszand 755 40:16 40:45 V
    207. Marc Verhaegen ‘s-Heer Hendrikskinderen 571 39:45 40:48 M
    208. Maarten Thomaes Hoofdplaat 909 40:12 40:50 M
    209. Bram Boer ‘S-HeerArendskerke 636 39:50 40:53 M
    210. Simon Rijk Wolphaartsdijk 874 40:20 40:54 M
    211. ronald koets Vlissingen 772 40:13 40:57 M
    212. Amber Toutenhoofd Goes 912 40:26 40:58 V
    213. Abco Toutenhoofd Tilburg 913 40:27 40:58 M
    214. Rosan Boonman Goes 646 40:55 40:59 V
    215. Marjolein Mol Kapelle 827 40:00 41:01 V
    216. Danny van ’t Westeinde Goes 589 40:13 41:02 M
    217. Dignus Lensen Oost Souburg 797 40:10 41:05 M
    218. Anne-Marie Thomaes Hoofdplaat 910 40:28 41:07 V
    219. Arie Schout Kloetinge 885 40:33 41:07 M
    220. Sebastian Nijssen Middelburg 586 40:21 41:08 M
    221. Veerle Boogaard Oudelande 641 40:24 41:08 V
    222. Lianne in de Weij Rilland 967 40:02 41:12 V
    223. Marcel Visser Vlissingen 952 41:09 41:19 M
    224. Irene Igounet Lewedorp 745 40:58 41:20 V
    225. Stefanie de Krijger Goes 786 40:30 41:20 V
    226. Bram de Reu Goes 870 40:42 41:22 M
    227. Paul Leurs `Kattendijke 799 40:54 41:24 M
    228. Diana Beije Kapelle 627 40:50 41:28 V
    229. Jan Kees Wisse Kapelle 976 41:02 41:31 M
    230. Wim Folmer Kloetinge 547 40:36 41:35 M
    231. Joey Geijs Nisse 714 41:15 41:36 M
    232. Iris Dellebeke Middelburg 679 41:33 41:36 V
    233. Eric de Jonge Ovezande 752 41:07 41:37 M
    234. Anne Van de Swaluw Kwadendamme 907 40:44 41:46 V
    235. Ingeborg Coppoolse-Verrips Oostkapelle 668 41:16 41:46 V
    236. Ingrid Rijk Goes 557 41:31 41:49 V
    237. Debbie Schoe Utrecht 592 40:44 41:49 V
    238. Margreet Baakman Middelburg 618 41:23 41:52 V
    239. Esther Brouwer Vlissingen 658 41:26 41:53 V
    240. Buddy van Gorkom Vlissingen 719 41:50 42:01 M
    241. Monique van der Meijden Middelburg 817 40:54 42:01 V
    242. Peter Kuijper Lewedorp 790 40:54 42:03 M
    243. Suzanne Kraan Goes 781 41:18 42:06 V
    244. Nick van Eenennaam nieuw en sint joosland 688 42:07 42:07 M
    245. Saskia Rooze Biezelinge 878 41:35 42:10 V
    246. Annelies Mesu Middelburg 820 41:04 42:12 V
    247. Corins MACKLOET Heinkenszand 809 41:31 42:13 V
    248. Evita Vermeulen Goes 942 41:49 42:14 V
    249. Jacquelien Smit Heinkenkenszand 889 41:31 42:16 V
    250. Marina Mol-Krijger ‘s-Heer Abtskerke 828 41:24 42:19 V
    251. Kees de Kok Wolphaartsdijk 776 41:37 42:20 M
    252. Bart Brinkman Goes 556 41:19 42:22 M
    253. Kees van den Pol Goes 857 41:52 42:24 M
    254. Marijel van de Weg Domburg 966 42:10 42:24 V
    255. Henk Prevaes Nijmegen 604 41:45 42:26 M
    256. José van de Swaluw Kwadendamme 550 41:25 42:27 V
    257. Karin van Hees HEINKENSZAND 726 41:46 42:28 V
    258. Rianne Kloet Wolphaartsdijk 768 41:48 42:28 V
    259. Inger van Boven Kortgene 653 41:54 42:33 V
    260. Kees Pouwelse Westkapelle 862 41:55 42:36 M
    261. Michelle Baas Nieuw- en St. Joosland 622 41:41 42:38 V
    262. Mariken de Jongh Heinkenszand 759 41:41 42:38 V
    263. Hilda Jahnke Goes 747 41:36 42:41 V
    264. Marien Buitendijk Goes 662 42:34 42:41 M
    265. Evi Foubert Sint-Pauwels 706 41:56 42:47 V
    266. Kim Spruijt Nieuw en Sint Joosland 895 42:04 43:00 V
    267. Emma Rietveld Middelburg 872 42:05 43:00 V
    268. Wendy Vermeulen Kwadendamme 939 42:34 43:01 V
    269. Annelies Blaas Koudekerke 599 42:27 43:03 V
    270. Marieke Padmoes Goes 852 42:41 43:08 V
    271. Bianca Morauw Ovezande 829 42:27 43:09 V
    272. Nico Fierloos Nisse 702 42:51 43:10 M
    273. Evelien de Wolf Oostkapelle 563 42:45 43:10 V
    274. Nicoline Lievaart Oostkapelle 562 42:44 43:10 M
    275. Nicky ganseman goes 710 42:51 43:10 V
    276. Erica Nefs Middelburg 831 42:06 43:13 V
    277. Paul Huitema Terneuzen 564 43:10 43:14 M
    278. Pieter Ruben Kloetinge 880 42:09 43:15 M
    279. Angelina Houterman Wolphaartsdijk 742 42:13 43:15 V
    280. Andrea Rottier Heinkenszand 879 42:31 43:16 V
    281. rita kok Heinkenszand 773 42:35 43:18 V
    282. Hilde Meulenberg ‘s-Heer Abtskerke 821 42:23 43:20 V
    283. Marès Wirtz Wemeldinge 974 42:30 43:20 V
    284. Sanne de Baar Wolphaartsdijk 620 42:48 43:22 V
    285. Pieter-Jan de Baar Wolphaartsdijk 619 42:48 43:22 M
    286. Ria Fredriks ‘s-Heerenhoek 708 42:11 43:22 V
    287. Marjolijn Verhoeven Heinkenszand 937 42:48 43:27 V
    288. Eline Bolier Zierikzee 639 42:51 43:27 V
    289. Chris van Hezel Schiedam 568 42:28 43:32 M
    290. Andrea van Iwaarden Heinkenszand 746 42:29 43:32 V
    291. Jacqueline Baecke Goes 546 42:38 43:42 V
    292. Joke van Hemert Nieuwdorp 558 42:37 43:47 V
    293. Wendy de Jong Vlissingen 673 43:19 43:49 V
    294. Laura Dor Vlissingen 685 43:22 43:49 V
    295. Jessica Tuynman Halsteren 917 43:12 43:54 V
    296. Jelte Maas Oudelande 808 42:57 43:56 M
    297. Corinne Hannewijk Vlissingen 111 43:24 44:02 V
    298. Chris Van Antwerpen Goes 616 43:46 44:03 M
    299. Hanneke De Danschutter Middelburg 671 42:58 44:04 V
    300. Kees Verburg Hansweert 574 43:35 44:08 M
    301. Jolanda de Kraker Oost-Souburg 591 43:38 44:11 V
    302. Ilona Vermue ‘s-Heerenhoek 944 43:12 44:11 V
    303. Ingrid van de Waart `s-Heerenhoek 961 43:13 44:12 M
    304. Ko de Visser Schore 951 43:24 44:16 M
    305. Yvonne Griep Hansweert 721 43:14 44:16 V
    306. Nicole Reulings Heinkenszand 555 43:15 44:18 V
    307. Ellen Leupen Zierikzee 798 43:11 44:19 V
    308. Peter van den Dries Heinkenszand 686 43:38 44:22 M
    309. Jacqueline Meijers Hoedekenskerke 818 44:25 44:25 V
    310. Marielle de Vries Goes 957 43:33 44:31 V
    311. Rob de Jonge Kapelle 753 43:30 44:32 M
    312. Corien van Eekelen ‘s-Heer Hendrikskinderen 588 43:37 44:33 V
    313. Karla Prevaes Nijmegen 603 44:04 44:46 V
    314. Carolien de Pree Driewegen 863 44:09 44:48 V
    315. Camila de Jonge Ovezande 756 44:28 44:52 V
    316. Iris Hahn-Meuldijk Zierikzee 723 43:47 44:56 V
    317. Hanna de Visser Heinkenszand 954 44:46 44:58 V
    318. piet van waarde arnemuiden 959 44:40 45:01 M
    319. Sandra Steutel Oud-Sabbinge 903 44:25 45:16 V
    320. marius weststrate Wemeldinge 968 45:17 45:33 M
    321. Peter van der Maale Koudekerke 805 44:50 45:34 M
    322. Edith Smits KLOETINGE 891 45:12 45:34 V
    323. Jeanine Uijtdehaag Lewedorp 918 45:11 45:34 V
    324. Christa Sarneel ‘S-Heer Hendrikskinderen 883 44:40 45:36 V
    325. Renelle De Reghel Mechelen 674 45:08 45:37 V
    326. Hannie Corbijn Oostkapelle 669 45:03 45:37 V
    327. Rogier Buise Ovezande 660 45:07 45:38 M
    328. Liesbeth Pouwelse Westkapelle 861 45:05 45:47 V
    329. Danielle Vermeule Kloetinge 938 44:51 45:51 V
    330. eva martens kloetinge 812 44:51 45:51 V
    331. Corina van den Doel Goes 682 45:37 45:54 V
    332. Hans De Jonge Heinkenszand 757 45:28 45:57 M
    333. Sofia De Keijzer Rotterdam 157 45:07 45:58 V
    334. Deborah van den Boogaart Middelburg 643 44:54 46:00 V
    335. Kees Joossen Heinkenszand 761 45:56 46:05 M
    336. Chantal de Koning Colijnsplaat 576 45:07 46:06 V
    337. Renate Zuijdweg Rotterdam 981 45:36 46:12 V
    338. Femke Tamminga Goes 580 45:10 46:14 V
    339. Jeroen Ossewaarde Goes 581 45:11 46:15 M
    340. Marianne Karman Wemeldinge 573 45:23 46:19 V
    341. Nicolle Bierens Kloetinge 634 45:34 46:21 V
    342. vivian geelhoed nieuwdorp 712 45:34 46:21 V
    343. Hugo-Frans Bol   638 45:22 46:23 M
    344. Maaike Oosthoek   847 45:21 46:23 V
    345. Martine Latuheru Oost-Souburg 793 45:49 46:29 V
    346. emma hermans Vlissingen 729 45:52 46:32 V
    347. Mia van belle vlissingen 921 45:52 46:33 V
    348. Leonie van Nieuwenhuyzen Heinkenszand 836 45:48 46:42 V
    349. Evelyn Olthof Utrecht 845 46:34 46:43 V
    350. Christine Olthof Goes 844 46:34 46:44 V
    351. Nadine Nieuwenhuijse Kruiningen 834 45:35 46:44 V
    352. Fenna Kempe Eindhoven 765 45:49 46:48 V
    353. Linda Castel Oost-Souburg 665 45:49 46:50 V
    354. Corlieke Martens Goes 814 46:10 47:01 V
    355. Diana Koopman Krabbendijke 778 46:53 47:04 V
    356. Margretha Jansen Hansweert 649 46:01 47:04 V
    357. Cathy van Hoorn Vlissingen 567 46:39 47:16 V
    358. Chantal Boonaerts Beek-Ubbergen 566 46:39 47:17 V
    359. Kim Cheng Middelburg 572 46:18 47:24 V
    360. Marcel Mohr Kortgene 824 46:53 47:25 M
    361. Bianca van Maldegem-Addink ‘s-Heerenhoek 810 47:24 47:34 V
    362. John Martens Goes 813 47:13 48:03 M
    363. Yolanda Kievits Zierikzee 767 47:10 48:19 V
    364. Karin Hoogerbrugge Heinkenszand 735 47:59 48:58 V
    365. Trudi Belt Kapelle 628 48:15 48:59 V
    366. Lizet van Toer Goes 911 48:01 49:00 V
    367. Angela Verduijn Middelburg 930 48:45 49:01 V
    368. Eva Lutgard Kortsmit Vlissingen 779 48:45 49:01 V
    369. Ilona Bustraan Heinkenszand 663 48:16 49:11 V
    370. Bernadet Houmes Wemeldinge 740 48:14 49:18 V
    371. Esther Flipse Oost-Souburg 545 48:30 49:21 V
    372. Willemijn van Woerkum Vlissingen 979 48:46 49:40 V
    373. Christa Ennals Vlissingen 693 48:46 49:40 V
    374. Mirjam van der Schoor Kapelle 884 48:51 49:44 V
    375. Judith Menheere Ovezande 819 48:51 49:49 V
    376. Judith Ideler Heinkenszand 744 48:56 49:50 V
    377. Monique de Kraker Kapelle 782 49:22 49:54 V
    378. sandra uitterhoeve goes 919 49:14 50:12 V
    379. Kim Ventevogel Goes 590 49:41 50:35 V
    380. Janet Nieuwenhuijse Kruiningen 833 50:14 51:24 V
    381. Huib Krombeen Kruiningen 789 50:13 51:25 M
    382. Natasja Warrens Goes 964 50:45 51:37 V
    383. Loek Versluijs Geersdijk 945 52:37 53:37 M
    384. Jonne Versluijs Geersdijk 946 52:37 53:38 V
    385. Alfons van der venne Goes 924 53:27 54:05 M
    Mini Zakloop (2.1km)          
    Place Name Club/City/Country Bib no Net result Gross result Geslacht
    1. Stef van Horssen   607 8:12 8:12 M
    2. Remco de Baar Wolphaartsdijk 983 9:08 9:09 M
    3. Ruben Wouts Middelburg 1000 9:42 9:42 M
    4. Ryan Karelse Heinkenszand 993 9:44 9:45 M
    5. Koen Steenblok xx 999 9:52 9:53 M
    6. Nino van den Berg Goes 984 10:12 10:13 M
    7. Tom Dees Goes 987 10:13 10:13 M
    8. Marit Simonse Goes 998 10:15 10:16 V
    9. Isa van Horssen Oud-Beijerland 608 10:33 10:33 V
    10. Yara Karelse Heinkenszand 992 10:33 10:34 V
    11. Eeke Flink Goes 989 10:34 10:36 V
    12. Jens Beuns Goes 985 10:53 10:55 M
    13. Damian Cijntje Nisse 606 11:21 11:22 M
    14. Jesper Simonse Goes 997 11:30 11:31 M
    15. Nina Logger Middelburg 994 11:51 11:51 V
    16. Rody Dees Goes 988 12:01 12:02 M
    17. Fenne Pellaers Nisse 996 12:09 12:09 V
    18. Jinte Goedhart Middelburg 990 12:10 12:10 V
    19. Dylano de Jonge Nieuwdorp 991 12:32 12:33 M
    20. Marly Moison ‘S-heerenhoek 995 12:57 12:58 V
    21. Luka Van Damme ‘S-heerenhoek 986 12:58 12:58 V

  • OUDERE UITSLAGEN

    Oudere uitslagen van de Zakloop zijn te bekijken via de site van Atletiekzeeland.nl

MEDIA


CONTACT OPNEMEN


EMAIL

NIEUWSBRIEF